Nitras w czasie epidemii wzywa żołnierzy do buntu! Fogiel: "Niech Pan złoży mandat poselski!" - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Nitras w czasie epidemii wzywa żołnierzy do buntu! Fogiel: “Niech Pan złoży mandat poselski!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Absolutny skandal i hańba – poseł na Sejm RP wzywający wojsko do buntu. Panie Sławomir Nitras, niech Pan złoży mandat poselski! Co na to Platforma Obywatelska? Podpisujecie się pod tym?” skomentował na Twitterze Radosław Fogiel. Wpis dotyczy skandalicznego (który to już raz?) zachowania Sławomira Nitrasa. 

Nitras był gościem czwartkowego programu portalu onet.pl. Odnosząc się do zbliżających się wyborów prezydenckich, które miałyby odbyć się drogą korespondencyjną powiedział: “Te wybory będą fałszowane. Ten system wyborczy, który nam szykuje PiS, to jest system wyborczy, którego nie powstydziłby się generał Jaruzelski. Pod butem wojskowym i pod bagnetem wojskowym. Mam nadzieję, że wojsko się tak naprawdę zbuntuje w tej sprawie i nie weźmie w tym procederze udziału. Nam się szykuje jakąś farsę wyborczą. 

Prowadzący wywiad pytał, czy „namawia wojsko do buntu”, Nitras odpowiedział, że „oczywiście”. – Jeżeli ktoś jest oficerem wojska polskiego w państwie polskim, to ma świadomość, że wojsko nie może się angażować politycznie, że wojsko konstytucyjnie ma zakaz angażowania się polityczne i nie można wojska wykorzystywać przy wyborach – stwierdził poseł PO. Nitras po chwili zaczął wycofywać się ze swoich słów. – Pan wzywa żołnierzy do buntu – powtórzył Sekielski. – Nie, ja wzywam ich do wierności konstytucji. żołnierze nie mają się zbuntować, żołnierze mają przestrzegać konstytucji – odpowiedział poseł dodając, że wojsko nie powinno też „słuchać władzy, która konstytucję łamie”.

Kim jest Nitras? Kłamcą.

Panie pośle #Nitras. ➡️Zachęcamy do rezygnacji z kandydowania na urząd prezydenta #Szczecin‼️➡️Zachęcamy do złożenia mandatu poselskiego‼️➡️Zachęcamy do dalszego sprzątania szczecińskich ulic‼️Podczas konferencji prasowej wezwaliśmy posła Nitrasa do zaprzestania omijania prawa wyborczego i do zaprzestania prowadzenia prekampanii wyborczej. Panu posłowi przekazaliśmy symboliczną miotłę, niech dalej sprząta ulice naszego miasta, pierwszy raz w swojej politycznej karierze robi coś dobrego dla Szczecina, niech przy tym zostanie. Przypomnieliśmy, że nie uda się jednak wymieść Panu posłowi swojej „kariery”. Przypomnieliśmy o aferach, m.in.: narkotykowej w PO, rozbiciu służbowego samochodu Michała Łuczaka, jego „szacunku” do publicznych pieniędzy, wykorzystywaniu immunitetu.

Opublikowany przez KoLiber Szczecin Piątek, 4 maja 2018

 

Za: gazetaprawna.pl, wprost.pl

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy