Na sali plenarnej miało dojść do wymiany zdań pomiędzy Sławomirem Nitrasem a Anną-Marią Żukowską. Poseł PO miał powiedzieć, że gdy będzie rządzić jego partia to “Konfederacja zajmie się Lewicą”.

– Nie będziemy się (…). Jak będziemy rządzić z Konfederacją, to my się zajmiemy Polską, a oni wami – powiedział na sali sejmowej do rzeczniczki SLD, Anny-Marii Żukowskiej Sławomir Nitras. Treść tej wypowiedzi zacytowała na Twitterze sama zainteresowana, Nitras jednak zaprzeczył i zagroził, że „poda ją do komisji etyki poselskiej”. Okazuje się jednak, że osobą, która skłamała jest poseł PO. Na nagraniu z sejmowej kamery słychać jego słowa, na których wspomniana groźba koalicji PO z Konfederacją rzeczywiście pada.

 

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

  1. […] Chodzi o grupę współtworzoną przez parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej, której założycielem była przestępcza strona zajmująca się hejtem – Sok z Buraka. Administrator Soku z Buraka udostępniał na grupie materiały, które posłowie później mieli udostępniać na swoich prywatnym profilach w mediach społecznościowych. Oskarżeni o taką działalność posłowie zaczęli się wypierać, pisać, że nigdy nie uczesniczyli w takiej działalności – Nitras nie kłamał pierwszy raz w ciągu ostatnich dni, niedawno został złapany na kłamstwie przez Partię RAZEM. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here