w ,

Nowe wynurzenia Rafała Gawła

Słynny ze swej ucieczki i poszukiwania azylu politycznego w Norwegii – Rafał Gaweł po raz kolejny daje głos. Tym razem sprawa związana jest bezpośrednio z profanacja pomnika Chrystusa na Krakowskim Przemieściu. Absolutnie nie dziwi fakt, że wielokrotny przestępca i oszust pochwala zachowania przestępcze.

Pomnik Chrystusa, będący symbolem nie tylko religijnym ale i symbolem cierpienia Warszawy w czasie powstania, ponownie został sprofanowany. Sprawcą okazała się profesor UW Magdalena Pecul-Kudelska. Dobrze byłoby żyć w kraju, gdzie kadra uczelniana, byłaby przynajmniej bezstronna w konfliktach ideologicznych. W tym wypadku mamy jednak do czynienia z osobą, która piastując tak zaszczytną funkcję, przyzwala a co jeszcze dziwniejsze sama wplątuje się w popełnianie przestępstw.

Wspomniany już wcześniej przestępca Rafał Gaweł, wystosował związane z powyższą sytuacją oświadczenie. Mówi w nim o tym jak bardzo dziękuje innej przestępczyni za popełnione przestępstwo. Przykre, że są jeszcze ludzie, którzy traktują wynurzenia przestępcy i oszusta jako poważne i uczciwe. W normalnym społeczeństwie, człowiek taki skazany zostałby na ostracyzm.

CHRZEŚCIJANKA ZAWIESIŁA PONOWNIE TĘCZOWĄ FLAGĘ NA FIGURZE CHRYSTUSA

Prof. Magdalena Pecul-Kudelska chrześcijanka, heteroseksualna, żona i matka, wykładowca uniwersytecki – powiesiła kolejną tęczową flagę na pomniku Chrystusa w Warszawie.

Zrobiła to w biały dzień w geście protestu i solidarności z prześladowanymi w Polsce osobami homoseksualnymi.

Dziękuję Pani Magdaleno, we własnym imieniu i imieniu osób społeczności LGBT, które są w Polsce stygmatyzowane, krzywdzone i upokarzane przez szowinistycznych nacjonalistów i fundamentalistów religijnych z partii rządzącej i prezydenta krzywoprzysięzce.

CHRZEŚCIJANKA ZAWIESIŁA PONOWNIE TĘCZOWĄ FLAGĘ NA FIGURZE CHRYSTUSAProf. Magdalena Pecul-Kudelska chrześcijanka,…

Opublikowany przez Rafał Gaweł Czwartek, 6 sierpnia 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Owsiak musi przeprosić Krystynę Pawłowicz. Wyrok.

Kolejne akty zezwierzęcenia lewactwa. Manipulacje ze strony dziennikarzy Faktu. [WIDEO]