Nowoczesna: Angela Merkel zachowała się jak prawdziwy przyjaciel Polski - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Nowoczesna: Angela Merkel zachowała się jak prawdziwy przyjaciel Polski

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Angela Merkel zachowała się jak prawdziwy przyjaciel Polski, który potrafi pokazać przyjacielowi, że popełnia błąd – uważa poseł Nowoczesnej Jerzy Meysztowicz. W ten sposób komentuje słowa kanclerz Niemiec, która na konferencji prasowej powiedziała, że traktuje „bardzo poważnie” stanowisko Komisji Europejskiej ws. stanu praworządności w Polsce.

Kanclerz Merkel powiedziała w Berlinie, że traktuje „bardzo poważnie” stanowisko KE w sprawie stanu praworządności w Polsce. Zastrzegła, że zależy jej na bardzo dobrych relacjach z Warszawą, lecz „nie może trzymać języka za zębami”.

ZOBACZ: Angela Merkel zapowiada dodatkowe dotacje dla uchodźców. „Niemcy wielkodusznym krajem”

Na konferencji prasowej w Sejmie do tej wypowiedzi odniósł się poseł Meysztowicz. Ocenił, że Merkel pokazała, iż bardzo jej zależy na dobrych relacjach Polski z Niemcami. – Zachowała się jak prawdziwy przyjaciel Polski, który potrafi pokazać przyjacielowi, że popełnia błąd i powinien iść inną drogą – podkreślił.

Użyłbym stanowczych słów do skomentowania tej wypowiedzi Meysztowicza (btw. bardzo polskie nazwisko), zwykła, sprzedajna, zdradziecka… sami dopiszcie w komentarzu.

Za: TVP.info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,172FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy