w ,

Nowoczesna się rozpada! Zachodniopomorskie struktury opuścili prominentni działacze!

Prominentni działacze zachodniopomorskiej partii Nowoczesna odchodzą! We wtorek Rafał Zahorski w Radio Szczecin oraz Artur Sarbinowski na Facebooku (członkowie władz wojewódzkich partii .N) potwierdzili, to o czym plotkowano od jakiegoś czasu- zachodniopomorskie struktury tej partii się sypią.

Partia straciła aż trzech Członków Zarządu Regionu, w tym wiceprezesa. Oprócz Zahorskiego i Sarbinowskiego z partii odszedł również Dariusz Graj. Pełnili oni w partii wiele innych odpowiedzialnych funkcji, na przykład Sarbinowski był jeszcze Członkiem Rady Regionów Zachodniopomorskiej Nowoczesnej, Przewodniczącym Koła Powiatu Stargardzkiego, Członkiem Sieci Eksperckiej „Lepsza Polska”.

Jakie były ich powody odejścia z partii?
Zahorski powiedział dla Radio Szczecin, że “Nie było możliwości, żeby razem budować przyszłość”. Natomiast Sarbinowski na facebooku odejście tłumaczył brakiem “możliwości współpracy na wypracowanych i obecnie obowiązujących w naszym regionie zachodniopomorskim zasadach; była to nie do zaakceptowania przeze mnie sytuacja, sprzeczna z moimi wyobrażeniami na temat współpracy osób zrzeszonych w Partii Nowoczesna Ryszarda Petru”.

Jak widać „produkt marketingowy”, wykreowany przez służby, jakim jest Nowoczesna rozpada się zanim spełnił swoje zadanie, czyli przejęcie elektoratu skompromitowanej Platformy Obywatelskiej. Polacy nie będą żałować a Nowoczesna przejdzie do historii jako partia donosicieli, zajmie w historii naszej ojczyzny miejsce obok Targowiczan, PZPR, SLD, PO… 

ZOBACZ: 

Szczeciński poseł Nowoczesnej przyznał, że jego partia jest PRODUKTEM MARKETINGOWYM!

W sumie to nie dziwię się działaczom Nowoczesnej, kto wytrzymałby w jednej partii z osobami takimi jak „szojring-wielgus”?

https://www.youtube.com/watch?v=Rpw2qLUGRhY&t=1s

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ukraińcy nie szanują naszego prawa. Wraz z napływem pracowników ze wschodu rośnie przestępczość!

Minister Błaszczak: relokacja nie działa. Trzeba uszczelniać zewnętrzne granice UE!