Za: polskaracjastanu.com, facebook.com
w

Obnażamy kłamstwa Ligi Muzułmańskiej w RP w kwestii stosunku islamu do homoseksualistów!

Na początek zobaczcie oświadczenie Ligi Muzułmańskiej w Polsce. Piękne oświadczenie:

liga-muzulmanska

Nie ma się do czego przyczepić. A może? Czy zauważyliście choćby jeden cytat z Koranu który mówi o miłości do niewiernego? Tego w koranie nie znajdziecie. Przykład którym posługuje się imam jest od zawsze stosowany po aktach islamskiego terroru, ale zobaczmy. Koran 5:32 „Z tego to powodu przepisaliśmy synom Izraela: „Ten, kto zabił człowieka, który nie popełnił zabójstwa i nie szerzył zgorszenia na ziemi, czyni tak, jakby zabił wszystkich ludzi. A ten, kto przywraca do życia człowieka, czyni tak, jakby przywracał do życia wszystkich ludzi.” Przyszli do nich Nasi posłańcy z jasnymi dowodami, potem jednak wielu z nich popełniało przestępstwa na ziemi.”

Tylko jak sami zwrócicie uwagę to nie jest nakaz dla muzułmanów tylko dla „synów Izraela” czyli dla żydów. Przypomina mi to stary dowcip z Radia Erewań „Czy to prawda że kolega Chaczaturian wygrał małego fiata na loterii?” Odpowiedź „Tak, oczywiście to prawda, tylko nie Chaczaturian a Szostakiewicz, nie wygrał tylko przegrał i nie małego fiata tylko rower i nie na loterii tylko w karty”.

Tak samo mamy w tym przypadku, tak to prawda że zabicie jednego człowieka porównywane jest do zabicia całej ludzkości? Tak, to prawda, tylko że jest to nakaz dla żydów nie dla muzułmanów. Dla nich przeznaczony jest kolejny wers Koran 5:33 „Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Boga i Jego Posłańca i starają się szerzyć zepsucie na ziemi, będzie tylko to, iż będą oni zabici lub ukrzyżowani albo też obetnie im się rękę i nogę naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i kary bolesnej w życiu ostatecznym.” A kim jest osoba która zwalcza Allaha? Na przykład ja, mówiąc prawdę o tym kulcie zwalczam Allaha, jeśli jestem niewierny jestem w stanie wojny z Allahem, bo Allah nienawidzi niewiernych. I tutaj muzułmanie mają pole do popisu, krzyżowanie, obcinanie rąk i nóg, czyli dokładnie to co robi Arabia Saudyjska i Państwo Islamskie. Omawiając zamachy w Orlando opisałem podstawę ale powtórzę jeszcze raz

Czy prorok nakazał zabijać homoseksualistów? Oczywiście, że tak.

English reference : Vol. 3, Book 20, Hadith 2561 (link)

Przekazane przez Ibn ‚Abbas jak prorok allaha powiedział:
„Ktokolwiek zauważy że ktoś podejmuje się zachować homoseksualnych (people of Lut), ma zabić tego kto tak czyni oraz tego któremu to czyni”.
Ten sam naked znajdziemy w tym hadisie English reference : Book 10, Hadith 1255 (link)
Pan imam śmie uczyć tolerancji? To twój prorok Mahomet nakazuje zabijanie niewiernych, zabijanie gejów i lesbijek (lesbijki muszą być więzione do śmierci). To dla muzułmanina niewierny nie jest człowiekiem zgodnie z koranem 98:6 „Zaprawdę, ci, którzy nie uwierzą, spośród ludzi Księgi i bałwochwalcy, będą w ogniu Gehenny, gdzie będą przebywać na wieki. Oni są najgorsi ze stworzeń!”  Sam Allah mówi że niewierni to nie ludzie i jak mówi wers 5:33 można ich zabijać a muzułmanin nie może ponieść żadnej kary za zabicie niewiernego. I to jest tolerancja o której Pan imam pisze.
Cóż wiemy że muzułmanie mają obowiązek kłamać aby chronić swój kult, ale w takie brednie to już chyba nikt nie uwierzy. Jakże dobitnie brzmią słowa innego naukowca muzułmańskiego który kilka dni przed masakrą w Orlando, mówił że jedyną karą dla homoseksualisty jest śmierć (Film poniżej). Jak obrzydliwym trzeba być aby wzywać tolerancję gdy samemu tej tolerancji się nie oferuje.

Wszystkie zamachy dokonane przez muzułmanów są to morderstwa religijne i są ściśle związane z ideologią islamu i nigdy o tym nie zapominajmy. Spójrzmy na wers 3:151 „My wrzucimy w serca tych, którzy nie uwierzyli, przerażenie (w wersji angielskiej – terror, złe tłumaczenie) za to, iż oni dodawali Bogu jako współtowarzyszy to, czemu On nie zesłał żadnej władzy. Ich miejscem schronienia będzie ogień. A jakże złe to miejsce pobytu dla niesprawiedliwych!” 
Jak widzimy terror jest wpisany w islam i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. Wszystkie cytaty z koranu możecie znaleźć na stronie www.quran.com, jest dostępna polska wersja językowa i sprawdźcie sami.
Mam nadzieję że pokazałem Wam kłamstwa jakie znajdują się w tym oświadczeniu, które nie ma nic wspólnego z ideologią islamu, a jest jedynie uprawianiem kłamstwa tzw. takija, czyli kłamania w obronie islamu, aby ukryć prawdziwe założenia i cele islamu. Po tej lekturze sami oceńcie jak prawdziwe jest to oświadczenie i jakim trzeba być kłamcą aby mówić o współczuciu dla ofiar gdy sam Allah nakazuje nienawidzić i zabijać niewiernych, a zwłaszcza homoseksualistów.
Cały artykuł za: polskaracjastanu.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Muzułmańscy liderzy chcą podwojenia liczby meczetów we Francji. Ciekawe czy UE da dofinansowanie?

Mariusz Max Kolonko zwraca się do lewicy: „Wy będziecie pierwszym celem ataku islamistów!”