Obrzydliwe zachowanie posła PO! Czy taki ktoś jest godny bycia posłem? - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Obrzydliwe zachowanie posła PO! Czy taki ktoś jest godny bycia posłem?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Czy poseł Cezary Tomczyk krzyczy megafonem jakieś 30-40 cm od ucha Samuela Pereiry?” – pyta na Twitterze dziennikarz Bartłomiej Graczak. “Wydaje mi się, że skoro jest dowód na takie zachowanie, powinno się to zakończyć interwencją odpowiednich organów, mandatem, karą, bo, że powinna się odnieść do ww. działania Komisja Etyki Poselskiej to chyba oczywistość.” – dodaje “Ada_Szein”

https://twitter.com/i/status/1268514710825119746

To nie pierwsze podobne zachowanie posła Cezarego Tomczyka. Powyższy film pokazuje, że nawet człowiek o mentalności podwórkowego antifiarza może zostać posłem.

Internet komentuje:

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,596FaniLubię
18,046ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy