Oddziały islamistów forsują grecką granicę! (WIDEO!) Wkrótce dotrą do Polski! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 29 maja, 2020

Oddziały islamistów forsują grecką granicę! (WIDEO!) Wkrótce dotrą do Polski!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią nowa fala migrantów zaleje południowo-wschodnie krańce Europy. To, co widzimy na zdjęciach, to dopiero przedsmak. Szacunki mówią o grupie kilku milionów osób z Bliskiego Wschodu i Afryki gotowych do podjęcia wyzwania, jakim jest dotarcie do Europy (rozumianej jako Niemcy, Francja, Szwecja lub Wielka Brytania). Nasz kraj już niebawem może stać się dla migrantów nowym państwem tranzytowym.

Poniżej wideo z forsowania granicy grecko-macedońskiej. W moim odczuciu reakcja greckiej straży granicznej powinna być jedna; strzelać do osób, które nielegalnie naruszają granicę państwa i stanowią zagrożenie dla jego obywateli!

Polska może stać się dla migrantów nowym krajem tranzytowym. Wiosną, kiedy zrobi się nieco cieplej, migranci mogą zacząć wykorzystywać nowy szlak dotarcia do Niemiec, biegnący przez Turcję, Bułgarię, Rumunię, Słowację/Ukrainę i Polskę. Do tej pory szlak ten był wykorzystywany marginalnie. W tym roku sytuacja może jednak ulec zmianie. Szczególnie, gdy uświadomimy sobie, że szlak biegnący przez Węgry/Austrie jest już dobrze zabezpieczony (płoty na granicach, druty kolczaste, szczelna ochrona służb granicznych) i przejście go może być o wiele trudniejsze, niż wykorzystanie szlaku gdzie płotów i drutów jeszcze nie ma.

Już w styczniu o zagrożeniu mówił poseł Sylwester Chruszcz. Już wówczas Straż Graniczna na polsko-ukraińskiej granicy zatrzymała 9 imigrantów.

Źródło: niewygodne.info.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,187FaniLubię
17,880ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy