Odrażające wpisy z grupy "jestem gorszego sortu" o śmierci Jolanty Szczypińskiej! "Pisowiec to nie człowiek, to robak, który niszczy Polskę, kolejnego szkodnika mniej" - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Odrażające wpisy z grupy “jestem gorszego sortu” o śmierci Jolanty Szczypińskiej! “Pisowiec to nie człowiek, to robak, który niszczy Polskę, kolejnego szkodnika mniej”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jolanta Szczypińska zmarła w sobotę. Miała 61 lat. Była posłanką na Sejm RP IV, V, VI, VII oraz obecnej kadencji. Pracowała w Komisji Zdrowia oraz Komisji Regulaminowej, Spraw Poselskich i Immunitetowych. Była wiceprzewodniczącą Klubu Parlamentarnego PiS. Wedle relacji polityków, również opozycji, była jedną ciepłą, serdeczną, pomocną osobą…

Po jej śmierci na jednej z grupy na Facebooku (nazwa: “jestem gorszego sortu”) zaczęły pojawiać się obrzydliwe komentarze:

Jednym z administratorów grupy jest Sławomir Potapowicz, wiceprzewodniczący Rady Warszawy. Przewodniczący Regionu Warszawskiego i członek Zarządu .Nowoczesnej. No widać nowoczesne standardy, nowoczesną kulturę.

Opis grupy “jestem gorszego sortu” brzmi: “Zainspirowani przez Władysława Frasyniuka – mówimy o sobie z dumą: JESTEM GORSZEGO SORTU! Niech nas zobaczą.” Jako proponowane grupy powiązane tematycznie pojawiają się m.in.: “Donald Tusk – Prezydentem Polski”, “Solidarni z Jurkiem Owsiakiem” czy “Sympatycy W. Frasyniuka”. Widzimy zatem typowy obraz wyborcy Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, SLD czy typowego członka Komitetu Obrony Demokracji, którzy zgrywając intelektualistów, rzekomo lepiej wykształconą część społeczeństwa, w rzeczywistości są masą, którą jednoczy jedynie nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości, które utożsamiają z tradycją, katolicyzmem, wiarą, ojczyzną. Ci ludzie nie mają za grosz szacunku do drugiego człowieka, nawet po śmierci.

Fakt, że tego typu grupy administrowane przez czołowych polityków partii opozycyjnych pokazuje, że to właśnie oni w ciągu ostatnich lat nakręcają wielką machinę nienawiści względem polityków o odmiennych poglądach, pamiętamy słynne “dorżniemy watahę” czy wzywanie do “strzelania do kaczek”, które w Częstochowie skończyły się politycznym morderstwem. Wówczas były członek Platformy Obywatelskiej wyprowadzany w kajdankach do radiowozu, krzyczał: – Chciałem zabić Kaczyńskiego… zabił pracownika biura PiS.

 

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,487FaniLubię
18,038ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy