w ,

Odrażające wpisy z grupy „jestem gorszego sortu” o śmierci Jolanty Szczypińskiej! „Pisowiec to nie człowiek, to robak, który niszczy Polskę, kolejnego szkodnika mniej”

Jolanta Szczypińska zmarła w sobotę. Miała 61 lat. Była posłanką na Sejm RP IV, V, VI, VII oraz obecnej kadencji. Pracowała w Komisji Zdrowia oraz Komisji Regulaminowej, Spraw Poselskich i Immunitetowych. Była wiceprzewodniczącą Klubu Parlamentarnego PiS. Wedle relacji polityków, również opozycji, była jedną ciepłą, serdeczną, pomocną osobą…

Po jej śmierci na jednej z grupy na Facebooku (nazwa: „jestem gorszego sortu”) zaczęły pojawiać się obrzydliwe komentarze:

Jednym z administratorów grupy jest Sławomir Potapowicz, wiceprzewodniczący Rady Warszawy. Przewodniczący Regionu Warszawskiego i członek Zarządu .Nowoczesnej. No widać nowoczesne standardy, nowoczesną kulturę.

Opis grupy „jestem gorszego sortu” brzmi: „Zainspirowani przez Władysława Frasyniuka – mówimy o sobie z dumą: JESTEM GORSZEGO SORTU! Niech nas zobaczą.” Jako proponowane grupy powiązane tematycznie pojawiają się m.in.: „Donald Tusk – Prezydentem Polski”, „Solidarni z Jurkiem Owsiakiem” czy „Sympatycy W. Frasyniuka”. Widzimy zatem typowy obraz wyborcy Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, SLD czy typowego członka Komitetu Obrony Demokracji, którzy zgrywając intelektualistów, rzekomo lepiej wykształconą część społeczeństwa, w rzeczywistości są masą, którą jednoczy jedynie nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości, które utożsamiają z tradycją, katolicyzmem, wiarą, ojczyzną. Ci ludzie nie mają za grosz szacunku do drugiego człowieka, nawet po śmierci.

Fakt, że tego typu grupy administrowane przez czołowych polityków partii opozycyjnych pokazuje, że to właśnie oni w ciągu ostatnich lat nakręcają wielką machinę nienawiści względem polityków o odmiennych poglądach, pamiętamy słynne „dorżniemy watahę” czy wzywanie do „strzelania do kaczek”, które w Częstochowie skończyły się politycznym morderstwem. Wówczas były członek Platformy Obywatelskiej wyprowadzany w kajdankach do radiowozu, krzyczał: – Chciałem zabić Kaczyńskiego… zabił pracownika biura PiS.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Gorzkie słowa Marka Jakubiaka o Ruchu Narodowym. „Nie godzę się na tak wrogą narrację wobec Unii Europejskiej”

Czym są protesty żółtych kamizelek? UE nie zbada sytuacji we Francji, zbada „praworządność” w Czechach…