Opary ABSURDU! Olbrychski: "Zdegradować ze stopni generalskich Kościuszkę i Andersa" - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Opary ABSURDU! Olbrychski: “Zdegradować ze stopni generalskich Kościuszkę i Andersa”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Podejmujemy kroki prawne mające na celu odebranie stopni wojskowych zarówno panu Jaruzelskiemu, jak i panu Kiszczakowi. Zbrodniarze odpowiedzialni za działanie zbrojne przeciwko własnemu narodowymi nie zasłużyli na to, by nosić te stopnie wojskowe – to słowa ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza podczas konferencji prasowej: Macierewicz: Jaruzelski i Kiszczak stracą stopnie generalskie! POPIERACIE? 

“Rady” szefowi MON udzielił Daniel Olbrychski. – A Panu Macierewiczowi bym radził, żeby zdegradował ze stopni generalskich Tadeusza Kościuszkę i Andersa. Przecież Tadeusz podpisał lojalkę przed carem Pawłem i go wypuszczono z twierdzy, a Anders wyraził się, że rozstrzelałby dowódców powstania za wywołanie powstania tego – powiedział aktor. – Pan Macierewicz ma jeszcze duże pole do popisu, o ile zdąży, bo nie wróżę mu długiej kariery – dodał.

W tym miejscu chciałbym zapytać lekarzy, czy to obłąkanie czy zwyczajnie nadmiar alkoholu powodują takie żałosne wypowiedzi u podstarzałego aktora?

No cóż, pan Daniel od wielu obraca się w tym samym środowisku:

Za: telewizjarepublika.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,234FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy