Opary ABSURDU! Olbrychski: “Zdegradować ze stopni generalskich Kościuszkę i Andersa”

1
17470

– Podejmujemy kroki prawne mające na celu odebranie stopni wojskowych zarówno panu Jaruzelskiemu, jak i panu Kiszczakowi. Zbrodniarze odpowiedzialni za działanie zbrojne przeciwko własnemu narodowymi nie zasłużyli na to, by nosić te stopnie wojskowe – to słowa ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza podczas konferencji prasowej: Macierewicz: Jaruzelski i Kiszczak stracą stopnie generalskie! POPIERACIE? 

“Rady” szefowi MON udzielił Daniel Olbrychski. – A Panu Macierewiczowi bym radził, żeby zdegradował ze stopni generalskich Tadeusza Kościuszkę i Andersa. Przecież Tadeusz podpisał lojalkę przed carem Pawłem i go wypuszczono z twierdzy, a Anders wyraził się, że rozstrzelałby dowódców powstania za wywołanie powstania tego – powiedział aktor. – Pan Macierewicz ma jeszcze duże pole do popisu, o ile zdąży, bo nie wróżę mu długiej kariery – dodał.

W tym miejscu chciałbym zapytać lekarzy, czy to obłąkanie czy zwyczajnie nadmiar alkoholu powodują takie żałosne wypowiedzi u podstarzałego aktora?

No cóż, pan Daniel od wielu obraca się w tym samym środowisku:

Za: telewizjarepublika.pl

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. Jestem za odebraniem stopni generalskich Jaruzelskiemu i Kiszczakowi za to, że mając okazję nie wytłukł tego solidarnościowego bydła, które zniszczyło Polskę

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here