Oto dlaczego atakują Antoniego Macierewicza! Zwiększenie wydatków na obronność do ponad 2% PKB! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Oto dlaczego atakują Antoniego Macierewicza! Zwiększenie wydatków na obronność do ponad 2% PKB!

on

- Reklama-
We wtorek, 18 lipca 2017 r. Sejmowa Komisja Obrony Narodowej przegłosowała dzięki posłom PiS i Kukiz’15 ustawę modernizacyjną przyjmującą wydatki na obronę przekraczającą 2% PKB i osiągającą w 2030 r. 2,5% PKB, przygotowaną przez ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.
- Reklama -
- Reklama -

W końcowym głosowaniu byli ministrowie obrony narodowej posłowie Tomasz Siemoniak i Czesław Mroczek opowiedzieli się przeciwko zwiększeniu wydatków na obronę Polski – poseł Mroczek głosując przeciwko, a poseł Siemoniak wychodząc z sali.

Działali oni na szkodę bezpieczeństwa państwa polskiego, odrzucając możliwość uzbrojenia państwa zwłaszcza w świetle wynegocjowanego podczas wizyty Prezydenta USA w Polsce Donalda Trumpa Listu Intencyjnego na sprzęt wojskowy.

Więcej informacji nt. rządowego projektu ustawy o przebudowie i modernizacji technicznej oraz finansowaniu Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,244FaniLubię
17,846ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy