Europa Zachodnia zmienia się w zastraszającym tempie, masowy napływ imigrantów z Azji i Afryki, całkowicie niesprawna polityka azylowa, polegająca na przyjmowaniu dosłownie każdego – doprowadziła już dzisiaj do sytuacji wypierania rdzennej ludności Niemiec czy Francji z wielu miejscowości. Najlepszym przykładem miasta, którym rządzą imigranci jest Marsylia, ciężko tam spotkać rodowitego Francuza. 

Holandia: 30 funkcjonariuszy policji potrzebnych do zatrzymania JEDNEGO imigranta! WIDEO ośmieszające holenderską policję!

Niestety nieopodal naszych granic również pojawia się proces wypierania rdzennych Europejczyków, pokazują to np. wybory Miss i Mistera Wismaru (miasto w Niemczech, w kraju związkowym Meklemburgia-Pomorze Przednie, siedziba powiatu Nordwestmecklenburg; port nad Morzem Bałtyckim, mieszka tutaj 44 tys. osób.) Najpiękniejszą mieszkanką tego miasta została 28-letnia studentka, Laura Al-Hadry, która urodziła się w Wismarze. Tak jak wymaga tego regulamin konkursu, posiada obywatelstwo niemieckie. Jej rodzice to imigranci z Iraku. Misterem Wismaru został zaś 26-letni kucharz Soabre Ouattara, który urodził się w Ghanie, ale od kilku lat jest posiadaczem paszportu Republiki Federalnej Niemiec.

Jak będzie wyglądała Europa za 10-20 lat?

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here