Jacek Ozdoba przekazał na konferencji prasowej, że jego ugrupowanie złożyło wniosek do Komisji Etyki Poselskiej, by Sławomir Nitras został ukarany za swoją haniebną wypowiedź wyśmiewającą wygląd polityków PiS. Poseł Solidarnej Polski zaznaczył, iż nie ma miejsca na wycieczki ad personam, zamiast posługiwania się merytorycznymi argumentami. Podkreślił on, że słowa używane przez Nitrasa są po prostu obrzydliwe.
– Solidarna Polska składa wniosek do Komisji Etyki Poselskiej o ukaranie Sławomira Nitrasa za jego skandaliczną wypowiedź na temat nie tylko polityków, ale wprowadzania tego typu elementów do życia publicznego. Nie ma na to zgody. Sławomir Nitras jakieś 20 minut temu wrzucił ponownie swoją wypowiedź – rozumiem, że jest z siebie dumny. Jako polityk nie potrafi on odnieść się do sporu merytorycznie, tylko ad personam. Używa obrzydliwych słów. – powiedział Jacek Ozdoba podczas konferencji prasowej.
Wiceminister @OzdobaJacek: @SolidarnaPL składa wniosek do Komisji Etyki Poselskiej o ukaranie Sławomira Nitrasa za jego skandaliczną wypowiedź. Nie potrafi odnieść się do sporu merytorycznie, tylko ad personam. Używa obrzydliwych słów. pic.twitter.com/XBpiOBnmo4
— Solidarna Polska (@SolidarnaPL) February 23, 2023

![Beata Kempa: Temu rządowi będzie trzeba patrzeć bardzo mocno na ręce, co już życie pokazało [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Kempa-Be1-1-350x250.jpg)

![Gosek: Naród, który wymordował ponad 5 mln Polaków, nie ma prawa uczyć nas praworządności [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Gosek-Md.jpg)
![Gosek: Naród, który wymordował 5 milionów Polaków nie będzie uczył nas praworządności [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Mariusz-Gosek-1.jpg)

![Michał Wójcik: Solidarna Polska jest najbardziej wiarygodnym ugrupowaniem na polskiej scenie politycznej [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Wojcik-Michal-33.jpg)










