Pakistan: Ciężarna spalona żywcem przez byłego narzeczonego! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

Pakistan: Ciężarna spalona żywcem przez byłego narzeczonego!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przerażająca zbrodnia miała miejsce w Pakistanie. 23-letnia ciężarna kobieta imieniem Sidra, została spalona żywcem w mieście Lahore przez byłego narzeczonego, po tym jak poślubiła jego młodszego brata.

Sidra była wcześniej zaręczona z Warisem Alim, ale gdy ten wyjechał do pracy w Arabii Saudyjskiej w ubiegłym roku, jej rodzina skłoniła ją do poślubienia jego młodszego brata Waqasa – podała policja. Waris dowiedział się o małżeństwie, gdy wrócił z zagranicy. Wzbudziło w nim to wściekłość, wzmożoną przez spory handlowe z młodszym bratem.

W jedną z sobót Sidra spała w swoim pokoju, podczas gdy inni członkowie rodziny byli poza domem. Ali przybył tam z pojemnikiem benzyny i podpalił go. Zamknął następnie pokój i uciekł.
Sąsiedzi zaalarmowali strażaków, ale pożar był już na tyle duży, że po paru godzinach można było jedynie wyciągnąć zwęglone ciało. W krótkim czasie policja aresztowała podejrzanego. Niektórzy członkowie jego rodziny są również przesłuchiwani.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,835FaniLubię
18,079ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy