w ,

Państwo islamskie trenuje dzieci na zabójców. Uczą się obsługi broni i recytują Koran

Bardzo często słyszymy, że dżihadyści z państwa islamskiego to nie są prawdziwi muzułmanie, że prawdziwy islam to „religia pokoju” i nie nawołuje do przemocy! Nic bardziej durnego! Zarówno dla przedstawicieli państwa islamskiego jak i tzw. „postępowych” wyznawców Allaha świętą księgą jest Koran, który wprost stanowi, że:

I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!

Koran 2:191

Codziennie jesteśmy bombardowani informacjami o kolejnych okrucieństwach wyrządzanych przez islamistów na Bliskim Wschodzie. Niestety te wszystkie tragedie; morderstwa, gwałty, niewola, pedofilia – są przenoszone do Europy wraz z falą imigrantów przyjmowanych przez rządy państw Unii Europejskiej.

Coraz mniej jesteśmy zszokowani i zdziwieni kiedy widzimy filmy prezentowane w Internecie przez radykalnych islamistów. Na kolejnym, który wyciekł do opinii publicznej, możemy zobaczyć kilkuletnie dzieci z Indonezji, Malezji i Filipin, szkolone na zabójców w Hasakeh, w północno-wschodniej Syrii. Strzelają z karabinów kałasznikow prawie tak dużych jak one same.

ZOBACZ: Boko Haram wykorzystuje dzieci jako zamachowców samobójców! Najmłodsze miało 8 lat!

ISISdzieci3 ISISdzieci2

Pod czujnym okiem dorosłych ekstremistów, dzieci stawiają pierwsze kroki w dżihadzie, ćwiczą strzelanie, sztuki walki i uczą się Koranu. 

15 minutowy film propagandowy nazwano „Generacja epickich bitew”, rozpoczyna się od wypowiedzi Abu Nasera al-Indonisiego, zbrodniarza z ISIS nazywającego chłopców „synami kalifatu”. Na filmie widzimy również dzieci recytujące wersety Koranu i namawiające wszystkich wspierających ISIS do przyjazdu do Syrii i „podążanie ścieżką dżihadu!”


Media, mówiąc o imigrantach ciągle pokazują nam zdjęcia i filmy z małymi dziećmi, pomimo tego, że ich odsetek wśród osób napływających do Europy jest niewielki. Niestety musimy mieć świadomość, że nawet te kilkuletnie maluchy mogły być już indoktrynowane przez terrorystów. Nie chcę aby takie dzieci chodziły do polskich szkół. Na przykładzie Niemiec czy Szwecji możemy obserwować, że asymilacja tych dzieciaków w społeczeństwie europejskim, to bardzo często fikcja i jedynie marzenia europejskiej lewicy. To właśnie z takich maluchów wyrośli zamachowcy z Paryża, Londynu czy Brukseli.

https://www.youtube.com/watch?v=eHfpBHuP7QI

Źródło: dailymail.co.uk, jihadwatch.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Niemcy: 24-letnia Polka ZGWAŁCONA przez IMIGRANTA z Kenii!

Koniec szwedzkiego raju? Policjanci, strażacy i sanitariusze są atakowani przez imigrantów!