Paryż: Krzycząc „Allahu Akbar” obrzucili autobus koktajlami Mołotowa. We francuskich mediach cisza… [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Paryż: Krzycząc „Allahu Akbar” obrzucili autobus koktajlami Mołotowa. We francuskich mediach cisza… [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Do przerażających scen doszło w jednej z dzielnic Paryża. Grupa młodych muzułmanów krzycząc „Allahu Akbar” zablokowała jezdnię i zatrzymała autobus. W kierunku pojazdu poleciały koktajle Mołotowa. Po chwili nastąpił wybuch. Zdarzenie miało miejsce 28 lipca. Wszystko zostało utrwalone na filmie, który przed dwoma dniami trafił do sieci. We francuskich mediach sprawę przemilczano. Temat podjął tylko jeden tytuł.

Na zamieszczonym w sieci filmie widać grupę młodych mężczyzn, którzy o godzinie 1:00 w nocy na środku ulicy zatrzymali autobus miejski. Zablokowali drogę prowizoryczną barykadą. Obrzucili pojazd usiłując wybić szyby. Krzyczeli „Allahu Akbar”. Atak miał miejsce w podparyskim Saint-Denis w ubiegłym tygodniu.

ZOBACZ: W Hiszpanii Marokańczyk zaatakował zakonnika. Krzyczał: Powinieneś się mnie bać, bo jestem Arabem!

Zaraz potem jak kierowca nakazał pasażerom opuszczenie pojazdu w kierunku autobusu poleciał koktajl Mołotowa. Po chwili po chwili nastąpił wybuch. Na szczęście nikt nie został ranny. Z pojazdu został jednak tylko szkielet.

Media francuskie zupełnie przemilczały to wydarzenie. Za: pch24.pl

https://www.youtube.com/watch?v=7Den80ckxcI

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,058ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy