w

Patriotyczne Oprawy Kibiców

PatriotyczneLogo

Zbiór filmików z patriotycznych opraw polskich kibiców. Jako jedni z nielicznych pamiętają oni o warszawskich powstańcach, żołnierzach wyklętych czy pomordowanych na Wołyniu. To kibole, na stadionach upominają się o pamięć. To kibice organizują szlachetną pomoc dla kombatantów w okresie świątecznym. To kibice uczestniczą w Marszach Rotmistrza Pileckiego, Marszu Niepodległości czy wreszcie antyrządowych protestach kiedy władzy zabiera nam coraz więcej wolności. Chwała im za to!

Poniżej prezentuję kilkanaście filmików przedstawiających jak wyglądają patriotyczne oprawy na meczach polskich drużyn piłkarskich. Przyznam szczerze, że większość jest imponująca i godna naśladowania. To, że ktoś próbuje im zakazać możliwości organizowania takich “pokazów” uważam za chore i groźne. Kibice na mecze swojej ukochanej drużyny chodzą często całe swoje życie, nikt nie powinien im zakazywać przedstawiania. na meczach swojej drużyny, swoich poglądów jeśli mają na to ochotę i jeśli te mieszczą się w granicach prawa – a przypominanie o rocznicach Powstania Warszawskiego czy o Żołnierzach Wyklętych nie jest nielegalne…

Moja komplikacja patriotycznych opraw:

Patriotyczne Oprawy

Patriotyczne Oprawy Polskich Kibiców / Polish Fans Patriotic Ultras Show:

Patriotyczne Oprawy Śląska Wrocław


Doping i oprawa meczowa, w której fani mistrzów Polski w piękny sposób okazali szacunek i pamięć bohaterom Powstania Warszawskiego (1 sierpnia 2012 roku).


Gdzie jest orzeł? Precz z komuną!!


Bohaterów Naszej Ojczyzny Pamiętamy! bo Oświęcim przy nich! to była igraszka…Witold Pilecki


Oprawa patriotyczna na trybunie z dziećmi podczas meczu Pucharu Polski pomiędzy Śląskiem Wrocław a Jagiellonią Białystok.


Partyzancka Armio Wyklęta – Śląsk o Was Pamięta!


Oprawa kibiców WKS-u podczas meczu ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań. Tysiące trzymanych kartonów utworzyły flagi Polski i Węgier.
Kibice Śląska Wrocław przypomnieli o Powstaniu Węgierskim z 1956 r. i Poznańskim Czerwcu 1956. Węgierskie powstanie rozpoczęło się manifestacji poparcia dla poznańskich robotników.


Oprawa kibiców Śląska upamiętniająca rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, która została zaprezentowana podczas meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Helsingborgiem rozegranym na Stadionie Miejskim we Wrocławiu 1 sierpnia 2012 roku.


WOŁYŃ. “Nigdy Kresy nie przeżyły takiego zdziczenia! Dla ludobójców nie ma przebaczenia!”

Patriotyczne Oprawy Legii Warszawa


Oprawa z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego: WARSAW – The City That Survived Its Own Death


Sorry, taki mamy klimat! Oprawa na Żylecie podczas meczu Legia Warszawa 1-0 Korona Kielce


Oprawa przygotowana na Żylecie podczas meczu Legia Warszawa – FK Aktobe.: UEFA – Because football doesn’t matter. Money does.


Oprawa jaką zaprezentowali kibice w dniu 02.08.2014r. z okazji 70 rocznicy POWSTANIA WARSZAWSKIEGO podczas meczu ligowego z Górnikiem Zabrze.

Oprawy Patriotyczne innych klubów


Choreografia przygotowana przez ultrasów zawierała motyw patriotyczny, poświęcona była żołnierzom wyklętym.


Oprawa Górnika Zabrze dotycząca górników.


Iskra Kielce oprawa dla Żołnierzy Wyklętych


Za Naród Sprzedany Niech cię Piekło Pochłonie. Oprawy anty-jaruzelska Lechii Gdańsk


Patriotyczna oprawa “Przewaga liczebna wroga ich nie obchodziła, Armia Poznań do końca walczyła”. Oprawa meczu Lech Poznań – GKS Bełchatów.


Doping kibiców Lechii w Bełchatowie – 17.09.1939 – IV Rozbiór Polski.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
powstaniewarszawskie

70 rocznica Powstania Warszawskiego w Szczecinie

powstaniewarszawskie

Harcerze śpiewają powstańcze piosenki