w

Patriotyczne Prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Patriotyczne Prezenty

Hej, jeśli jeszcze zastanawiacie się nad prezentami dla najbliższych na Święta Bożego Narodzenia to mam kilka propozycji, oczywiście patriotycznych-prawicowych propozycji. Zapraszam może coś się Wam spodoba:

Patriotyczne Prezenty
Patriotyczne Prezenty

1. Płyta Panny Wygnane.


Projekt Panny Wyklęte „Wygnane”. Volume 1, a więc pierwsza część muzyczno-historycznej podróży, której kontynuacja będzie miała miejsce w 2015 roku. Poruszone zostaną tematy zesłania, gdzie rodziny zostały zdziesiątkowane głodem, zimnem, chorobami. Walka za ojczyzną na obcej ziemi, tęsknota za Polską i zetknięcie z obcą kulturą, muzyką,
klimatem.

Posłuchać można tutaj:


Cena: około 35 zł
Kupić można tutaj: Panny Wygnane

2. Książki


Chciałbym polecić kilka pozycji wydanych w 2014 roku, które sprezentować bliskiej osobie:

Wyspa na PreriiWojciecha Cejrowskiego.
Ta książka jest o kowbojach z Arizony, i też będzie dziko i egzotycznie. Południe Stanów Zjednoczonych oraz dawny Dziki Zachód są zupełnie inne niż Nowy Jork, Chicago, Floryda czy Kalifornia. Preria zadziwia nawet tych, którzy dobrze znają Amerykę. Gdyby komuś nie mieściło się w głowie, że prowincja największego mocarstwa na świecie wygląda tak, jak ją tu opisałem, niech rzuci okiem na serial telewizyjny „Duck Dynasty” (w Polsce znany jako „Dynastia Kaczorów”) albo… niech potraktuje tę książkę jak zwykłą powieść przygodową. Oczywiście nie polecam kupowania jej w Empiku.

Cena: około 32 zł
Kupić można tutaj: Wyspa na Prerii

Jakie piękne samobójstwoRafała Ziemkiewicza
Kontrowersyjna książka. Rafał A. Ziemkiewicz otwiera nowy rozdział swojej twórczości, do którego dojrzewał w trakcie ostatniej dekady. To już nie jest zwyczajna publicystyka, to błyskotliwa analiza powodów, dla których na przestrzeni dziejów nasze bohaterstwo obracało się przeciw nam.

Świetnie zaobserwowane i znajdujące potwierdzenie w dokumentach źródłowych analogie i procesy nieuchronnie prowadzące do niepotrzebnego rozlewu polskiej krwi na frontach całego świata.


Cena: około 30 zł
Kupić można tutaj: Jakie piękne samobójstwo

Polaków dzieje bajeczneWaldemara Łysiaka
Fascynująca nowa książka Waldemara Łysiaka, ukazująca przedchrześcijańskie (przed Mieszkowe) dzieje Polski według najnowszych badań, które za sprawą “rewolucji dendrochronologicznej” obaliły całą dotychczasową wiedzę na ten temat i wywołały gwałtowne spory uczonych o pierwocinach państwa polskiego.

Cena: około 30 zł
Kupić można tutaj: Polaków dzieje bajeczne

Coś dla Dzieci

Polecam kilka wartościowych pozycji, które można kupić dziecku na świąteczny prezent:

1. Kto Ty jesteś?

Zbiór patriotycznych i ludowych piosenek i wierszy dla dzieci
W książce Kto ty jesteś? znajdują się piosenki i wiersze popularne, patriotyczne oraz ludowe. Przy utworach podano ciekawostki o ich powstaniu oraz inne, dotyczące ich tematyki. Pod tekstami wyjaśniono także trudniejsze słowa oraz wyrażenia. Do każdej piosenki i wiersza zaproponowano zabawę, która ułatwi i uprzyjemni naukę utworu. Kolorowe i często humorystyczne ilustracje podwyższają estetyczną wartość książki.
Do książki można dokupić 2 płyty, na których znajdują się nagrania utworów w wykonaniu dzieci, a także wersje instrumentalne piosenek. Przy tekstach zamieszczono również akordy, aby w ten sposób umożliwić i ułatwić nauczycielowi samodzielne wykonanie akompaniamentu.

Cena: około 16 zł
Kupić można tutaj: Kto Ty jesteś? Zbiór patriotycznych i ludowych piosenek i wierszy dla dzieci

2. Polskie kolędy Karaoke (Gra PC)

Jeśli Twoje dziecko lubi śpiewać, to polecam zestaw do śpiewania kolęd karaoke na komputerze. Świetna okazja do nauczenia się tekstów polskich kolęd.

Cena: około 20 zł
Kupić można tutaj: Polskie kolędy Karaoke (Gra PC)

3. Poradnik małego patrioty

“Książka Marcina Przewoźniaka, autora m.in. bestsellerowego “Poradnika małego skauta”. Bycie Polakiem Małym lub Polką Małą jest fajne i bardzo ważne. Fajne, bo należysz do wspaniałego narodu, masz piękną ojczyznę o ciekawej historii, świetnych tradycjach, bohaterach, przy których wysiada nawet James Bond. Żyjesz w państwie, które nie jest nudne, a odkrywanie jego tajemnic na pewno okaże się fascynującą przygodą. Dlatego rację ma ten, kto jest patriotą, ponieważ wie, z czego jest dumny i rozumie, dlaczego kocha swoją ojczyznę! Chwileczkę, chwileczkę. Ale czy dziecko może być dumne ze swego kraju a No pewnie. Każdy z nas powinien być dumny z tego, że jest Polakiem. Przekonaj się o tym razem z nami. zapraszamy na kolorową lekcję patriotyzmu!

Cena: około 18 zł
Kupić można tutaj: Poradnik małego patrioty

Patriotyczna Koszulka

Ostatnimi czasy popularne stały się patriotyczne koszulki, dotyczą one od mega poważnych spraw takich jak ojczyzna, żołnierze wyklęci, tematy związane z Powstaniem Warszawskim aż po prześmiewcze koszulki odnoszące się do polityki. Poniżej kilka przykładów takich koszulek:

prawicowyinternet

Koszulki Religijne

Najbardziej znane sklepy z patriotycznymi koszulkami to: redisbad.pl/, http://surgepolonia.pl/, http://ultrapatriot.pl/


Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
Swieta w Okresie II WS

Boże Narodzenie w okresie II Wojny Światowej

Rafał Ganowicz za: patriashop.pl

Rafał Gan-Ganowicz