Patryk Jaki: Należy całkowicie odrzucić poprawność polityczną! - Zgadzasz się z wiceministrem sprawiedliwości? - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

Patryk Jaki: Należy całkowicie odrzucić poprawność polityczną! – Zgadzasz się z wiceministrem sprawiedliwości?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Patryk Jaki: “Należy całkowicie odrzucić poprawność polityczną! Polska powinna być takim państwem, które będzie przewodziło w odnowie Unii Europejskiej!

Jestem przekonany, że większość Polaków zgadza się ze stwierdzeniem Patryka Jakiego. Polityczna poprawność doprowadziła do sytuacji, w której afrykańscy imigranci robią z Europy teren wojny pomiędzy dwiema cywilizacjami. Musimy wytoczyć działa, które obronią Europejczyków przed nielegalnie przybyłą dziczą. Jeśli ktoś nastaje na życie człowieka, musi się liczyć z tym, że straci własne życie. W końcu jedynie kwestią „szczęścia” było to, że polskie małżeństwo napadnięte w Rimini przeżyło.

ZOBACZ: Atak lewicowych mediów na ministra Jakiego. Poparł karę śmierci – popieraną przez większość społeczeństwa.

Czy zgadzasz się z Patrykiem Jakim: Kara śmierci i tortury dla bydlaków, którzy bestialsko zgwałcili Polkę?

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,834FaniLubię
18,073ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy