Patryk Vega, reżyser filmu „Botoks”: jestem katolikiem i kwestia aborcji jest dla mnie czytelna - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Patryk Vega, reżyser filmu „Botoks”: jestem katolikiem i kwestia aborcji jest dla mnie czytelna

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Patryk Vega, reżyser wzbudzającego silne emocje filmu „Botoks”, który pokazuje między innymi zbrodniczy wymiar aborcji, przyznaje w rozmowie z „Gazetą Polską”, że spodziewał się ataków na swoją produkcję ze strony mediów głównego nurtu. Ponadto jasno deklaruje: jestem katolikiem.

– Uświadomiłem sobie, jaką mocą dysponuję poprzez moje filmy. Zrozumiałem, jaką odpowiedzialność niesie ze sobą fakt, że ogląda je nawet 10 mln osób. Dotarło do mnie, że kino to nie tylko rozrywka i że mogę dzięki niemu przekazać istotne wartości – powiedział „Gazecie Polskiej” Patryk Vega.

ZOBACZ: Prezydent broni życia dzieci z zespołem Downa. Jest za ustawą zakazującą aborcji eugenicznej!

– Jestem katolikiem i kwestia aborcji jest dla mnie czytelna. Nigdy nie chciałem jej w moim życiu. Nigdy bym na nią nie pozwolił. Dlatego nie pojawiłem się na „czarnym marszu” – dodaje reżyser tłumacząc jednocześnie, że jego zdaniem kobiety są dyskryminowane zawodowo i walkę z tym zjawiskiem akceptuje.

Reżyser „Botoksu” nie jest zdziwiony krytyką, jaka spadła na jego dzieło ze strony lewicowych mediów głównego nurtu. Vega spodziewał się nawet ostrzejszych działań, jak protesty uliczne i blokowanie kin. – Ten „hejt” wydaje mi się czymś oczywistym w sytuacji, kiedy podejmuje się temat, który dotyka bardzo wielu – tłumaczy dodając, że dotarły do niego informacje o zorganizowanym wymiarze nagonki przeciw jego osobie oraz filmowi i dysponuje dowodami tego procederu.

Ponadto, jak mówi w rozmowie z „GP”, wszystkie sceny z jego filmu – nie tylko te związane z przemysłem farmaceutycznym – miały miejsce naprawdę, zaś pracownicy koncernów farmaceutycznych otrzymali do podpisania „lojalki” dotyczące zakazu wypowiadania się na temat „Botoksu”.

Mimo tej zaskakującej dla wielu deklaracji warto pamiętać, że filmy Patryka Vegi, który chętnie ostatnimi czasy mówi o swej wierze, stanowią wyjątkowo wulgarną, brutalną i miejscami po prostu obrzydliwą kinematografię. Taki właśnie był cykl filmów pod wspólnym tytułem “Pitbull” czy szeroko omawiany ostatnimi czasy “Botoks”.

Źródło: „Gazeta Polska”, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,234FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy