Paweł Kukiz: przyznawanie sobie podwyżek to bezczelność. Polityka to nie sposób na zarabianie pieniędzy - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Paweł Kukiz: przyznawanie sobie podwyżek to bezczelność. Polityka to nie sposób na zarabianie pieniędzy

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Państwo się zadłuża, wszystko leci na pożyczkach. Przyznawanie sobie podwyżek to bezczelność – stwierdził lider Kukiz’15 w Polskim Radiu.  Jeżeli propozycje posłów Prawa i Sprawiedliwości wejdą w życie, wzrosną uposażenia m. in. prezydenta, premiera, marszałków, ministrów, wiceministrów, prezesa NBP i NIK, Rzecznika Praw Obywatelskich, wojewodów oraz parlamentarzystów.

Będę namawiał posłów do oddania na cele charytatywne pieniędzy z podwyżek – zadeklarował Paweł Kukiz w radiowej Trójce. Jak podkreślił „państwo to nie fabryka, politykę należny traktować jako misję, a nie sposób na zarabianie pieniędzy”. – Z całym szacunkiem dla moich kolegów, część z nich to po prostu maszynki do głosowania – zauważył Kukiz.

Państwo się zadłuża, wszystko leci na pożyczkach. Przyznawanie sobie podwyżek to bezczelność – podkreślił gość „Salonu Politycznego Trójki”. Zdaniem Pawła Kukiza „okazuje się, że Polska wcale nie jest w ruinie, skoro stać nas na takie podwyżki”.

W rozmowie pojawił się także wątek apelu smoleńskiego podczas obchodów rocznicowych powstania warszawskiego. Upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej podczas uroczystości państwowych chce MON. Warszawski Ratusz i część środowisk kombatanckich są przeciw. Decyzja Antoniego Macierewicza nie wzbudza także entuzjazmu córki śp. prezydenta RP Marty Kaczyńskiej.

Zdaniem Kukiza „z tematu smoleńskiego robi się bazar, a nie etos”. Ważniejsza od sprawy apelu, w opinii gościa Trójki, jest kwestia powrotu wraku do Polski i zakończenia śledztwa.

Obejrzyj całą debatę w Sejmie:

Za: pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,495FaniLubię
18,031ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy