Paweł Szut: porozumienie Unii Europejskiej z Turcją zagraża Polsce! Czekają nas zamachy terrorystyczne?

3
3133

Przeprowadziłem dzisiaj krótką rozmowę z Pawłem Szutem (liderem partii KORWiN w Szczecinie) na temat zagrożeń Polski i Europy związanych z podpisaniem przez Unię Europejską umowy z Turcją. Dla przypomnienia, unijni biurokraci pod wodzą Donalda Tuska zdecydowali się przekazać temu islamskiemu państwu 6 mld euro pomocy oraz znieść wizy dla przeszło 75 milionów muzułmanów.

“To jest przykład wyjątkowej bezmyślności i krótkowzroczności europejskiej polityki, przykre jest, że na czele Unii Europejskiej stoi obecnie Polak, czyli Donald Tusk” – tak Paweł Szut skomentował decyzje władz unijnych.

“Dzień po tym, w którym zostało ogłoszone, że takie ogromne kwoty, 6 miliardów zostanie przekazane Turcji, Turcja ogłosiła swój projekt militarny; poprawienia stanu armii, który będzie kosztować niecałe 6 miliardów. Krótko mówiąc sfinansowaliśmy Turcji zmodernizowanie swojej armii” 

Lider partii KORWiN w Szczecinie wypowiedział się również na temat sytuacji Kurdów, o których solidarnie milczą kraje europejskiej i Stany Zjednoczone: Turcja uzyskała ciche przyzwolenie, żeby eliminować Kurdów. Oni do tej pory rzekomo walcząc z państwem islamskim, dużą część swoich sił zaangażowali do walki z Kurdami.”

Czy Polska jest zagrożona przez porozumienie z Turcją?

“Od 1 czerwca zostanie zniesiony ruch wizowy pomiędzy Turcją a Unią Europejską. Każdy Turek będzie miał prawo aby wjechać na teren Unii Europejskiej, również wjechać na teren Polski. (…) To co mnie bardziej niepokoi, to to, że ci imigranci, którzy są już w Turcji, którzy traktują Turcję jako kraj przerzutowy, jako kraj tranzytowy, będą się mogli dostać się na teren Unii Europejskiej.”

Czy Polsce grożą zamachy podobne do tych w Brukseli i Paryżu?

“Prędzej czy później, jeśli pozwolimy na to żeby przyjmować tych ludzi, to tak będzie. Przytoczę jedną rzecz, która przeszła bez echa w mediach mainstreamowych: organizacje przestępcze, które zajmują się przemytem ludzi wyceniają przerzucenie nielegalnego imigranta z Turcji na teren Unii Europejskiej w kwocie 10 tysięcy dolarów. Teraz po tych zmianach (porozumienie z Turcją – przyp. red.) ta cena drastycznie spadnie z racji tego, że na czarnym rynku paszport turecki kosztuje 250 dolarów, więc każda z tych osób będzie sobie mogła kupić paszport i przedostać się na teren Unii Europejskiej. Jaki wybierze kierunek – tego nie wiemy (…) nie możemy wykluczyć tego, że to również będzie Polska.”

turcjaterror

Jak ocenisz zachowanie Europejczyków i europejskich polityków po zamachach?

“To jest żenujące! I tutaj widać różnice pomiędzy “cywilizacją europejską” a “cywilizacją Unii Europejskiej”

ZOBACZ: KOMPROMITACJA! Szefowa unijnej dyplomacji płacze na konferencji prasowej! WIDEO!

O demografii w Polsce

“Trzeba z powrotem sprawić żeby Polacy chcieli mieć swoje dzieci, żeby dziecko nie było kosztem, tylko było inwestycją! Żeby to nie było obciążeniem. A nie będzie dziecko obciążeniem jeśli Polacy będą godnie zarabiać i będzie ich stać na utrzymanie tego dziecka.”

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

  1. Jedyna rzecz na którą stać “polski rząd” wobec kryzysu imigracyjnego (na własne życzenie), który na dobrą sprawę jeszcze nie zdążył nas bezpośrednio dotknąć, to “stanowcza reakcja” na rzekomy “wzrost poczucia zagrożenia terroryzmem w Polsce” z powodu… oddalonego od nas setki kilometrów epicentrum (sic!) Oto w ciągu kilkudziesięciu godzin po zamachu w Belgii, nasi “nowi” umiłowani przywódcy zdążyli w podskokach zaprezentować nam gotowy projekt “specustawy” zwanej “antyterrorystyczną”, która po wprowadzonej nie tak dawno w życie innej zwanej “inwigilacyjną”, jest kolejnym ogniwem do łańcuszka na szyję Polaków, zwiększającym jednocześnie uprawnienia służb specjalnych w Polsce, dla zapewnienia nam “bezpieczeństwa” przed terrorem od którego podobno nawet w Polsce zdołała zgęstnieć atmosfera. No ale zanim się to zagrożenie zmaterializuje w rzeczywistość, to już dziś (zaocznie) poczujmy się wszyscy bezpieczniej, bo tak jak ustawa “inwigilacyjna” tak i “antyterrorystyczna” stanowi dość ciekawy konglomerat przepisów, uprawniających resort siłowy i bezpieczeństwa do chwytania za mordę obywateli polski, jakby ta kwestia była rzeczywiście priorytetem i naglącą potrzebą przeciętnego Polaka, o czym więcej tu: “Specustawa antyterrorystyczna wzbudza obawy, nie znamy jej konkretów – Jacek Wilk, Stanisław Tyszka”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here