w , ,

Pierwsza wyborcza deklaracja Platformy Obywatelskiej: chcą przyjmować islamskich imigrantów do dużych polskich miast!

Pierwsza wyborcza deklaracja Platformy Obywatelskiej​ i chyba pierwszy (i jedyny) postulat programowy tej partii – chcą przyjmować islamskich imigrantów do dużych polskich miast! Innymi słowy, głosując na kandydatów PO zgadzasz się na pierwszą fazę islamizacji naszego kraju.

Grzegorz Schetyna stwierdził, że te samorządy, w których rządzi PO zgłoszą chęć przyjęcia uchodźców. – Złożymy aplikacje, pokażemy miasta i województwa, które będą w stanie (to zrobić) – zapowiedział polityk. Według niego, chodzi o pomoc m.in. Syryjczykom i Erytrejczykom z terenów objętych wojną, których tożsamość zostanie potwierdzona. – Jestem przekonany, że w tej sytuacji opinia publiczna będzie wspierać takie spojrzenie – solidarności i pomocy – zaznaczył Schetyna. Przekonywał, że Polska musi pokazać gest. – My nie możemy być na marginesie UE. Jesteśmy zbyt dużym krajem, żeby być zakładnikiem takich emocji, które sami budujemy – dodał lider PO.

Jak takie postulaty oceniają Polacy? „To jest inna kultura. Oni niosą ze sobą różne dziwne, agresywne zachowania. Potem są zamachu. Chyba nie chcemy skończyć jak Londyn?” — powiedziała Poznanianka.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

ABSURDY POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI || Niemcy: wizyta w meczecie obowiązkowa, kto nie idzie – płaci grzywnę!

Tomasz Jaskóła: „Donald Trump jako pierwszą stolicę europejską odwiedza Warszawę, to mocne zwycięstwo polityki zagranicznej RP!”