w ,

PILNE! Akcja “ŚWIĘTA BEZ PIORUNA” Podpisz apel do TVP! Kukulska, Kayah, Pectus poparli proaborcyjne protesty!

Fragment apelu: “Wśród artystów, którzy wsparli tzw. strajk kobiet, a zarazem mają towarzyszyć Polakom podczas świątecznych koncertów, znajdują się m. in. Maryla Rodowicz, Anna Wyszkoni, zespół Blue Cafe, zespół Pectus, Margaret, Natasza Urbańska, Justyna Steczkowska, a także Ewelina Lisowska, Kasia Moś, Beata Kozidrak oraz Natalia Szroeder. Dlatego stanowczo domagam się wycofania emisji tych koncertów lub usunięcia z nich fragmentów z występami artystów zaangażowanych w popieranie tzw. strajku kobiet.”

Gdy nasza siostra aborcję robiła,
Z wielkim przestrachem leki zamówiła.
Li li li li laj, nie bój się kochana…

Obrzydliwe, prawda? Zwolennicy zabijania dzieci wzięli się za profanowanie tak bliskich sercom milionów Polaków kolęd. Na swoich wiecach śpiewają takie i inne żałosne przeróbki. Ale niewykluczone, że podobną „twórczość” zobaczą Państwo w telewizji w Święta…

Okazuje się bowiem, że do wykonywania kolęd w publicznej telewizji zaproszono osoby, które w różnoraki sposób wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet. 

Mało tego, nie jedna czy dwie, ale wielu artystów, którzy wzięli udział w koncertach świątecznych, a które będą emitowane w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia, poparło ruch, którego hasłem jest wulgarny bluzg, a do „sztandarowych” akcji zalicza się profanowanie kościołów…

Jest to skandaliczna sytuacja. Bo, patrząc na Żłóbek, widzimy:

  • ubóstwo Świętej Rodziny, otoczonej zwierzętami, „bo nie było dla nich miejsca w gospodzie”;
  • Maryję, która przyjęła Syna Bożego, mimo iż groziła jej ciężka kara za cudzołóstwo;
  • św. Józefa, który wybrał opiekę nad Maryją i jej nie oddalił, choć przecież mógł.

do wyśpiewywania prawdy o tych tajemnicach zostały zaproszone osoby, które publicznie ogłaszają, że nienarodzone dziecko można zabić:

  • jeśli rodzina nie ma odpowiednich warunków finansowych;
  • gdy jego narodziny oznaczają przerwanie czyjejś kariery lub planów i marzeń;
  • po prostu dlatego, że ma się prawo wyboru…

Ci, którzy wczoraj przed całą Polską dołączali się do krzyku o prawo do zabijania „na żądanie” lub do wołania o wolny wybór w sprawie zabijania niepełnosprawnych, a jutro zaśpiewają tysiącom Polakom „Lulajże, Jezuniu, moja perełko…”

Nie pozwólmy na taki festiwal obłudy! Zaapelujmy do prezesa Telewizji Polskiej albo o wycofanie koncertów z ich udziałem, albo aby ci twórcy nie pojawili się na koncercie kolęd!

W innym przypadku byłby to znak zupełnej bezkarności: że można żądać zabijania dzieci nienarodzonych, a równocześnie mieć swoje miejsce w porze największej oglądalności – towarzysząc Polakom w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

Nie chcemy oglądać takich „gwiazdek” z piorunami w te Święta!

Pełna treść dokumentu oraz możliwość złożenia podpisu: https://swietabezpioruna.pl/

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Zupełna kompromitacja Tuska! O Marcie Lempart pisze: “Jak burzyć mury i budować mosty”

“Stworzy możliwość znaczącego ograniczenia polskiej suwerenności!” Nie jest dobrze! Min. Ziobro po brukselskim szczycie