PILNE! Imigranci z Afganistanu w Niemczech napadli i brutalnie zgwałcili 16-latkę

2
11224

Do dwóch brutalnych ataków na kobiety doszło w weekend w Niemczech. W Bawarii imigranci z Afganistanu napadli i zgwałcili 16-letnią dziewczynę. W tym samym czasie w sąsiedniej Badenii-Wirtembergii nieznani sprawcy obrabowali i także zgwałcili 42-latkę.

16-latka została napadnięta przez trzech Afgańczyków w piątek, w okolicy dworca, w bawarskiej miejscowości Höhenkirchen-Siegertsbrunn pod Monachium. Sprawcy mieli 27, 17 i 18 lat. Dwóch pierwszych dokonało gwałtu, trzeci został spłoszony przez przechodnia. Dzięki szybkiej akcji policja ujęła przestępców.

ZOBACZ: Ziobro: za zabójstwo połączone z gwałtem możliwe bezwzględne dożywocie! Wyższe kary za przestępstwa wobec dzieci! #dobrazmiana

Tego samego dnia w Tybindze, w Badenii-Wirtembergii dwóch napastników zgwałciło 42-latkę. Z jej relacji wynika, że co najmniej jeden miał ciemną karnację. Trwają poszukiwania sprawców.

Z najnowszego raportu, przedstawionego przez szefa MSW Bawarii Joachima Hermanna wynika, że liczba przestępstw seksualnych w tym kraju związkowym wzrosła w tym roku o prawie 50 proc., w porównaniu do roku ubiegłego.

ZOBACZ: Wakacje w Grecji? Kryzys z powodu migrantów: “grożą, molestują, kradną, gwałcą!”

Za: TVP.info

Molestowanie seksualne, napaści na tle seksualnym oraz gwałty. Przerwano rockowy festiwal Bravalla w szwedzkim Norrkoeping. Skutki multi-kulti!

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here