PILNE! Imigranci z Afganistanu w Niemczech napadli i brutalnie zgwałcili 16-latkę - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

PILNE! Imigranci z Afganistanu w Niemczech napadli i brutalnie zgwałcili 16-latkę

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Do dwóch brutalnych ataków na kobiety doszło w weekend w Niemczech. W Bawarii imigranci z Afganistanu napadli i zgwałcili 16-letnią dziewczynę. W tym samym czasie w sąsiedniej Badenii-Wirtembergii nieznani sprawcy obrabowali i także zgwałcili 42-latkę.

16-latka została napadnięta przez trzech Afgańczyków w piątek, w okolicy dworca, w bawarskiej miejscowości Höhenkirchen-Siegertsbrunn pod Monachium. Sprawcy mieli 27, 17 i 18 lat. Dwóch pierwszych dokonało gwałtu, trzeci został spłoszony przez przechodnia. Dzięki szybkiej akcji policja ujęła przestępców.

ZOBACZ: Ziobro: za zabójstwo połączone z gwałtem możliwe bezwzględne dożywocie! Wyższe kary za przestępstwa wobec dzieci! #dobrazmiana

Tego samego dnia w Tybindze, w Badenii-Wirtembergii dwóch napastników zgwałciło 42-latkę. Z jej relacji wynika, że co najmniej jeden miał ciemną karnację. Trwają poszukiwania sprawców.

Z najnowszego raportu, przedstawionego przez szefa MSW Bawarii Joachima Hermanna wynika, że liczba przestępstw seksualnych w tym kraju związkowym wzrosła w tym roku o prawie 50 proc., w porównaniu do roku ubiegłego.

ZOBACZ: Wakacje w Grecji? Kryzys z powodu migrantów: “grożą, molestują, kradną, gwałcą!”

Za: TVP.info

Molestowanie seksualne, napaści na tle seksualnym oraz gwałty. Przerwano rockowy festiwal Bravalla w szwedzkim Norrkoeping. Skutki multi-kulti!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,708FaniLubię
18,055ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy