w ,

Niemcy: grupowe molestowanie nastolatek przez imigrantów na festiwalu muzycznym w Bremie!

W Bremie, w dniach 13 – 17 lipca odbywał się muzyczny festiwal Breminale, w którym co roku uczestniczą tysiące młodych Europejczyków. Tym razem, dzięki polityce prowadzonej przez kanclerz Angelę Merkel, na łowy przyjechali również islamscy imigranci, skuszeni opowieściami o możliwości bezkarnego molestowania młodych dziewcząt. 

Schemat molestowania jest podobny: grupa nastoletnich imigrantów pochodzących zazwyczaj z krajów Bliskiego lub Środkowego Wschodu osacza jedną lub kilka uczestniczek festiwalu, po czym łapie dziewczęta za piersi, pośladki i krocze. Protesty na niewiele się zdają, osobom próbującym bronić dziewcząt imigranci grożą śmiercią.

https://www.youtube.com/watch?v=gEdwiCX4deQ

Ofiary napaści seksualnych zeznały, że były napastowane przez sprawców przed sceną. Sytuację opisał też na swoim profilu na Facebooku jeden z zespołów, który na własne oczy widział próbę molestowania:

Gdy my się bawiliśmy jakieś seksistowskie dupki wykorzystały ścisk, by osaczyć młode kobiety na koncercie. To było okropne.

Inny świadek zdarzenia relacjonował:

Widziałem jak ją dotykali podczas tańca. Dostrzegłem przerażenie w jej oczach. Powiedziała, żeby przestali i dali jej spokój. Nie poszła na policję.

Według Radia Bremen funkcjonariusze wciąż zastanawiają się jak zakwalifikować prawnie te bulwersujące zdarzenia. Organizatorzy festiwalu wyrazili ubolewanie. Stwierdzili, że ich zdaniem ochrona na koncertach była na odpowiednim poziomie.

Policja wie o osiemnastu przypadkach molestowania na festiwalu Breminale. O niektórych z tych zdarzeń donieśli funkcjonariuszom świadkowie, inne przypadki zgłoszone zostały przez same poszkodowane. Zatrzymano sześciu młodych mężczyzn pochodzących przeważnie z Afganistanu.

ZOBACZ:

Imigranci zostaną najprawdopodobniej zwolnieni i pouczeniu, że w Europie nie można publicznie macać kilkunastolatek po cyckach. Jakaś organizacja „refugees welcome” wystąpi w ich obronie, argumentując, że w ich kręgu kulturowym to normalne i powinniśmy być wyrozumiali. Młodzi przybysze z Afganistanu dalej będą pobierać zasiłki z pieniędzy wpłacanych przez niemieckiego podatnika i jeszcze bardziej się rozzuchwalą widać bezradność niemieckiego wymiaru sprawiedliwości. Niemców, którzy będą się wypowiadać krytycznie o nieukaraniu zboczeńców, najdzie policja i zabierze im komputery za szerzenie „mowy nienawiści” a Facebook zablokuje im konta. Witajcie w Europie.

Warto przypomnieć, że Jerzy Owsiak w tym roku sam zaprosił islamskich imigrantów na Woodstock… prawdopodobnie wiedzieli co ich czeka w przypadku molestowania Polek i wielu się tam nie pojawiło.

https://www.youtube.com/watch?v=–t0WFlO-LE

https://www.youtube.com/watch?v=vP1oGvEN_s8

Za: niezalezna.pl

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ufff! Oettinger: w tym roku nie będzie zniesienia wiz dla obywateli Turcji

Komputery dżihadystów pełne pornografii. Amerykański generał o przyczynach islamskiej agresji wobec kobiet i dzieci!