Piskorski w propagandowej rosyjskiej TV: "Zwykli Polacy są przeciwko usuwaniu sowieckich pomników." - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Piskorski w propagandowej rosyjskiej TV: “Zwykli Polacy są przeciwko usuwaniu sowieckich pomników.”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Typowy sowiecki program propagandowy dotyczący Polski, oskarżanie naszego narodu o wymordowanie Żydów, kłamstwa historyczne dotyczące roli Armii Czerwonej w Polsce, przemilczenie napaści na Polskę 17 września 1939 roku, milionów wywiezionych na Syberię, tysięcy zamordowanych w Katyniu, kilkudziesięcioletniej okupacji. Powtarzane obrzydliwe kłamstwa, które ukształtowały się w świadomości historycznej Rosjan, a to wszystko przypieczętowuje swoją osobą Mateusz Piskorski z partii ZMIANA (w sieci zwani  “zielonymi ludzikami”, “trollami Putina” i “V kolumną”)

Program trwa przeszło dwie i pół godziny występują w nim między innymi prorosyjski dziennikarz Jakub Korejba i Władimir Żyrinowski (wiceprzewodniczący rosyjskiego parlamentu). Dyskusja o Polsce w rosyjskiej telewizji miała związek ze słowami szefa MSZ Rosji Siergieja Ławrowa, który oświadczył we wtorek, że Polska wyszła na pierwsze miejsce wśród krajów walczących z pomnikami żołnierzy radzieckich, poległych w latach II wojny światowej. Zaznaczył, że Rosja temu przeciwdziała. Polskie MSZ stwierdziło w komunikacie, że słowa użyte przez Ławrowa są “niefortunne i nieuprawnione”.

Warto podkreślić słowa Mateusza Piskorskiego, człowieka niemającego w Polsce żadnego poparcia i przez wielu utożsamianego z “rosyjskim agentem”:Ja nie występuję w imieniu władz, występuję w imieniu polskiego społeczeństwa i narodu, większości jaka uważa dokładnie to co ja mówię. Nie obrażajcie się na Polaków. Zwykli Polacy są przeciwko usuwaniu sowieckich pomników.” (brawa widowni) “Ekstremiści znajdują się u władzy niestety. Skrajnie prawicowy IPN, który chce pogorszyć stosunki z Rosą pod dyktando Waszyngtonu”. Za takie wypowiedzi Reduta Dobrego Imienia powinna natychmiast wystąpić z pozwem wobec tego człowieka, który zniekształca wizerunek Polaków na świecie.

W całości do obejrzenia tutaj:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,708FaniLubię
18,055ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy