Platforma Obywatelska ZMIAŻDZONA! Kandydatka tej partii uzyskała “IMPONUJĄCY” wynik w wyborach prezydenckich w Stargardzie!

2
82814

O klęsce i kompromitacji kandydatki z Platformy Obywatelskiej można mówić w kontekście wyborów prezydenckich w Stargardzie, w województwie zachodniopomorskim. Na Zofię Ławrynowicz głosowały 452 osoby. Zdobyła ona 1,74 proc. głosów w porównaniu do 22 694 głosów, które uzyskał zwycięzca, niezależny kandydat Rafał Zając (87,57 proc. głosów).

Przeprowadzenie wyborów zarządziła premier Beata Szydło po tym jak w styczniu br. zmarł poprzedni włodarz miasta Sławomir Pajor. Nowy prezydent rządzić będzie Stargardem przez półtora roku, do najbliższych wyborów samorządowych, czyli do jesieni przyszłego roku.

Warto dodać, ze Zofia Ławrynowicz popierana była przez najważniejszych polityków Platformy Obywatelskiej:

Gratuluję Platformie Obywatelskiej znakomitego wyniki i liczę, że w przyszłych wyborach parlamentarnych uzyskają podobne poparcie!

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. Ta suka Radna z PO powinna się tarzać w błocie za taką wypowiedź. Dzięki takim ludziom Ty dziwko dzisiaj istniejesz i możesz cokolwiek powiedzieć.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here