w ,

Platforma PolakPotrafi.pl na usługach Sorosa? Zawiesili projekt patriotycznej gry planszowej „Bitwa o Polskę” na wniosek Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Przeczytajcie i obejrzyjcie poniższe zdjęcia, które mają być „kontrowersyjne” i które skłoniły administrację serwisu PolakPotrafi do usunięcia projektu wsparcia gry planszowej „Bitwa o Polskę”. Następnie odpowiedzcie sobie na pytanie „Co jest nieprawdziwego w tych opisach?” Przecież o zamachach terrorystycznych w Europie słyszymy kilka razy w miesiącu. Z UE wystąpiła Wielka Brytania a kolejne państwa deklarują, że jeśli funkcjonowanie UE się nie zmieni to również zamierzają z niej wystąpić. Czy obrazki przedstawiają nierzeczywiste postaci/sceny? Decyzja PolakPotrafi i uleganie presji skrajnie lewicowej organizacji jest kompromitacją ich dotychczas szanowanej platformy.

Oto oświadczenie serwisu PolakPotrafi:

Ważny komunikat – nasz głos w sprawie projektu ,,Bitwa o Polskę”

Wielu z Was mogło słyszeć o projekcie „Bitwa o Polskę – Patriotyczna Gra Planszowa”, który miał być finansowany na PolakPotrafi.pl. Projekt ten został do nas wysłany w lipcu 2017 roku, natomiast 8 września został zgłoszony jako projekt gotowy do uruchomienia. Podczas weryfikacji projektu, nasza Ekipa zwróciła uwagę na umieszczone w nim grafiki, które wzbudziły nasz niepokój. Mimo iż gra nie została jeszcze opublikowana, Twórcy projektu umieścili w Internecie tego dnia informację, że gra pojawi się wkrótce na PolakPotrafi.pl. Tego samego dnia rozpoczęła się burza medialna oraz pojawiły się bardzo skrajne opinie na temat gry – dla jednych była to gra ucząca patriotyzmu, dla innych dzieło o podtekście ksenofobicznym i rasistowskim. Twórcy projektu w korespondencji z nami przyznali, że zamieszanie medialne spowodowało, że urywały się u nich telefony. Krótko potem, z patronatu nad grą wycofała się uczelnia z Rzeszowa, a na temat gry negatywną opinię wystawił Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Były to dla nas bardzo niepokojące sygnały i sądziliśmy wtedy, że Twórcy gry zrezygnowali z projektu. 2.11 otrzymaliśmy natomiast informację, że projekt jest gotowy do uruchomienia, a Projektodawcy poinformowali swoją społeczność o tym, że zostanie on uruchomiony na PolakPotrafi.pl następnego dnia, a więc 3.11. W związku z tym, że sporo czasu upłynęło od 8.09, konieczna była ponowna weryfikacja projektu przez Opiekunkę, co jest działaniem standardowym w przypadku każdego projektu. Ze względu na to, że w opisie projektu nadal umieszczone były grafiki, które poprzednio wywołały nasz niepokój, sporo skrajnych opinii oraz kontrowersji w prasie, postanowiliśmy o przeprowadzeniu ankiety wśród najbardziej aktywnej części naszej Społeczności i niepublikowaniu projektu do momentu otrzymania odpowiedzi. W tym samym czasie Twórcy projektu poinformowali na Facebooku o zablokowaniu przez nas startu kampanii, co w tamtym momencie nie było prawdą – publikacja została bowiem wstrzymana do poniedziałku 6.11, do momentu rozstrzygnięcia wyników ankiety. Ankietę tę uruchomiliśmy w piątek, 3.11, a dziś krótko po godzinie 20.00 została ona zamknięta. Po przeanalizowaniu strony projektu, głosów naszej Społeczności, a także po konsultacjach w środowisku gier planszowych, w związku z tym, że aż 67,2% osób opowiedziało się za odmową publikacji projektu, zdecydowaliśmy o niepublikowaniu projektu „Bitwa o Polskę – Patriotyczna Gra Planszowa” na portalu PolakPotrafi.pl.
Fragmenty projektu znajdziecie poniżej, link do całości – w komentarzu.

https://youtu.be/URYr8Sn1Q9o

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Jakie to szczęście, że Tolkien pisał swoje powieści jeszcze w XX wieku. Dziś okrzyknięte byłyby rasistowskimi i szerzącymi mowę nienawiści, Nakręcenie filmu według tych powieści obecnie było by zupełnie niemożliwe z tych właśnie powodów. Lewactwo przechodzi samych siebie. Cała nadzieja w tym, że przybysze pomogą im zginąć w sposób naturalny – od zamachu.

  2. Ciągle jesteśmy zalęknionym społeczeństwem w którym wygodniej jest milczeć i biernie się przyglądać niż mówić i pokazywać jak jest. Inna sprawa że pieniądze Sorosa i ciągle niezdekomunizowane sądy to realne zagrożenie z którymi musimy w końcu się uporać jeśli nie chcemy do końca zamienić się w społeczeństwo niewolników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Gałąź polskiej gospodarki warta 2 mld zł zagrożona! Duńczycy i Niemcy mogą ją przejąć. Wszystko w rękach PiS.

Komisja śledcza Amber Gold odkrywa szokujące zaniechania gdańskiej policji