Po ujawnieniu przez dziennikarza działania grupy posłów z PO z hejterskim Sokiem z Buraka, posłowie uciekają z grup jak szczury!

0
6603

Na stronie Sok z Buraka codziennie generowanych jest od kilku do kilkudziesięciu nienawistnych wpisów i grafik. Wiele dotyczyło katastrofy smoleńskiej z 2010 r. Znaczną przestrzeń na stronie poświęcono manipulacji przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi. Przypisuje się tam politykom wypowiedzi i sytuacje, które faktycznie nigdy nie miały miejsca. 

Dziennikarz Marcin Dobski ujawnił kulisy działania tego ścieku, ścieku który wielokrotnie łamał polskie prawo, naruszał dobra osobiste osób publicznych. Jednym z redaktorów był Marcin Bosacki, parlamentarzysta PO. Na grupie na Twitterze Sok z Buraka udostępniał najważniejszym politykom Platformy Obywatelskiej gotowe materiały do hejtowania innych polityków. Po wpisach na Twitterze Marcina Dobskiego, z jednej z grup nagle uciekać zaczęli posłowie Platformy Obywatelskiej, gdyby to nie było tragiczne, byłoby śmieszne. Widzimy Kierwińskiego, Tomczyka, Budkę, Siemoniaka, Grabca – cała śmietanka.

 

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here