w

Podczas manify “Aborcja w obronie życia” znieważono znak Polski Walczącej! Gdzie była Policja?

Znieważanie Znaku Polski Walczącej!

Reportaż z tego niezwykle śmieszno-tragicznego wydarzenia znajdziecie tutaj: Wyżyny głupoty, czyli reportaż z manify „Aborcja w obronie życia”. Żarty się kończą kiedy poza żartobliwymi hasłami o dyskryminacji kobiet czy też żenującymi plakatami o skrobankach, pojawiają się symbole ważne dla Polaków. Takim symbolem jest niewątpliwie znak Polski Walczącej. 

Nie po to nasi przodkowie ginęli pod tym znakiem aby dzisiaj niedorozwinięte umysłowo lewactwo profanowało ten symbol. Policja od razu powinna zatrzymać te osoby, a jeśli nie policja, to zwykli Warszawiacy, którzy masowo stają 1 sierpnia o godz. 17 i oddają hołd poległym powstańcom.

Ustawa z dnia 10 czerwca 2014 r. o ochronie Znaku Polski Walczącej stanowi, że: “Znak Polski Walczącej, będący symbolem walki polskiego narodu z niemieckim agresorem i okupantem podczas II wojny światowej, stanowi dobro ogólnonarodowe i podlega ochronie należnej historycznej spuściźnie Rzeczypospolitej Polskiej.”, oraz:

“Kto publicznie znieważa Znak Polski Walczącej, podlega karze grzywny.”

A pamiętacie Państwo kiedy za rządów PO/PSL zatrzymywano narodowców tylko za to, że trzymali historyczne transparenty? W lipcu 2014 roku chełmska policja zatrzymała 17-letniego narodowca z Lublina, który prezentował flagę z falangą. Mężczyzna usłyszał zarzut propagowania treści totalitarnych… A czymże jest falanga? To historyczny symbol ręki z mieczem, który zaczął pojawiać się na początku lat 30. w miejsce zakazanego przez władze sanacyjne “mieczyka Chrobrego”, symbolu rozwiązanej w 1933 roku ponadpartyjnej organizacji politycznej Obozu Wielkiej Polski (OWP). Stał się jednym z symboli grupy “młodych” Stronnictwa Narodowego (SN).

Policja zatrzymuje za historyczny symbol organizacji narodowych a nie zatrzymuje za profanowanie symbolu Polski Walczącej?… Gdzie my żyjemy?

Wersja audio/wideo artykułu:

https://www.youtube.com/watch?v=0AWwu_aMpKo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wyżyny głupoty, czyli reportaż z manify “Aborcja w obronie życia”

Kolejna Europejka ofiarą islamskiej “zabawy” tzw. “Taharrush”. Nie dała się zgwałcić więc została pobita i pocięta nożem!