w ,

„PODCZAS WOJNY MIELIŚMY SZMALCOWNIKÓW, DZIŚ MAMY RÓŻĘ THUN” popierasz zdanie Ryszarda Czarneckiego? [WIDEO]

Podczas II Wojny Światowej mieliśmy szmalcowników, a dzisiaj mamy Różę von Thun und Hohenstein – tak wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki skomentował w rozmowie z portalem niezalezna.pl skandaliczny film wyprodukowany przez niemiecką telewizję publiczną NDR. Europosłanka z Polski Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein wystąpiła w tym „dokumencie” w roli głównej, skarżąc się na nasz kraj.

Mój komentarz:

„PODCZAS WOJNY MIELIŚMY SZMALCOWNIKÓW, DZIŚ MAMY RÓŻĘ THUN” – sądzę, że po tym stwierdzeniem podpisałoby się wiele milionów Polaków obrzydzonych zachowaniem europoseł Róży Marii Barbary Gräfin von Thun und Hohenstein. A Ty? Zapraszam do pisania w komentarzach!

8 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Popieram zdanie posla Czarneckiego,tylko dodalabym wiecej nazwisk.Moze Polacy przestana na szmalcownikow
    glosowac inaczej sie to nie skonczy.

  2. Popieram posła Czarneckiego. Róża Thun wielokrotnie pokazała, ze jest przeciw Polsce i Polakom. Wpisuje się w politykę niemiecką. Unia Europejska zaczyna cenzurować wypowiedzi posłów w Polsce, a nie widzi wypowiedzi unijnych królów którzy nazywają Polaków faszystami. W to wpisują się też politycy PO.

  3. Unia Europejska zmienia się na naszych oczach. Nie łączy krajów wspólnoty interes tylko pewna filozofia, taki rodzaj religii. Nie do takiej UE wstępowaliśmy. Poseł Czarnecki powiedział prawdę i nagle okazuje się, że wolności słowa nie ma. A więc co jest?

  4. Popieram zachowanie posła Czarneckiego ta pani powinna zniknąć z życia publicznego.Myślę,że przy nadchodzących wyborach Polacy wyeliminują ze społeczności tak toksycznych dla Polski polityków jak ta pani Róża,która cały czas szczuje i donosi na „swój” kraj choć mam tu wielkie obawy czy jest Polką a nie obywatelem „Multi-kulti”.To nie pierwsze jej skandaliczne zachowanie!!!Zadaje sobie pytanie gdzie jest państwo Polskie???Gdzie są sądy i kary za donoszenie na Polskę!!!! Panie Ziobro czas wziąść się za ta marną opozycję i zacząć karać pobytem w pensjonatach Służby Więziennej!!!!

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Opozycja osiągnęła kloaczny poziom! Dosłownie! Feministki wymazały odchodami biuro posłanki Nowoczesnej!? Bo głosowała zgodnie z własnym sumieniem!

Gowin i Ziobro stanowczo przeciwko uchwale Senatu RP dotyczącej braku zgody na tymczasowe aresztowanie Stanisława Koguta!