Poglądy: Janusz Korwin-Mikke

2
1996

Janusz Korwin-Mikke to jeden z najbardziej liczących się kandydatów w wyborach prezydenckich oraz od wielu lat jedyny liczący się głos w sprawie liberalizacji polskiej gospodarki, warto poznać jego poglądy. Wszystkie filmiki to powycinane fragmenty spotkania Janusza Korwina-Mikkego z wyborcami, które miało miejsce w Londynie 19 kwietnia 2015 roku.

Moje osobiste zdanie jest takie, że w bardzo wielu kwestiach, które padły z ust Korwina w pełni się zgadzam. Jestem za większym dostępem do broni, za karą śmierci, za likwidacją podatku dochodowego, za zwiększeniem obronności kraju, za ograniczeniem biurokracji… dlatego wszystkich Was zachęcam do zapoznania się jego poglądami, nie trzeba od razu być jego zwolennikiem – ale poglądy warto znać.
Całość zapisu możecie Państwo obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=jbMbwz06oOU

JanuszKorwinMikkePoglady

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. W skrócie;- kiedyś , dawno temu dałbym za Janusza głowę tylko dlatego ,że reżimowe media robiły z niego oszołoma… Dzisiaj nie oddałbym głosu na Pana Mikke, ponieważ mam nieodparte wrażenie ,że uległ pokusie sprzeniewierzenia swoich wartości za cenę kariery politycznej. Jeśli kogoś uraziłem , przepraszam za subiektywizm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here