w ,

Polacy oburzeni zuchwałością LGBT

Ostatnie miesiące to prawdziwy wysyp wszelkiego rodzaju szaleństw wywodzących się z lewej strony. Do jednych zdążyliśmy się już przywyczaić i stały się one pewnego rodzaju folklorem naszej rodzimej polityki, inne z kolei ciągle potrafią podgrzać atmosferę.

Kilka dni temu lewaccy aktywiści spod znaku LGBT sprofanowali figurę Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu, by następnie w dniu tak ważnym dla Wszystkich Polaków, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego po raz kolejny prowokować Polki i Polaków, którym dobro ojczyzny nie jest obojętne.

W internecie krąży wiele złych słów i agresji pod adresem polskich patriotów biorących w udział marszu ku czci powstańców. Lewicowi internauci nazywają ich min. zwierzętami, przy czym to właśnie piewcy tolerancji ukazują swoje zezwierzęcenie.

 

To zabawne, że piewcy tolerancji i wolności przejawiają taką agresję wobec pokojowo nastawionych ludzi – pisze jeden z internautów.

Owszem, 1 sierpnia podczas Marszu miało miejsce kilka incydentów związanych z paleniem tęczowej flagi jednak należy tutaj jasno zaznaczyć, że były to odpowiedzi na karygodne zachowanie pewnych grup, które to swoje prowokacyjne działania zaczęły prowadzić już wcześniej.

Szczęśliwie polskie służby potrafią w takich sytuacjach interweniować w odpowiedni sposób.

https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1289634545214599168

W związku ze wszelkimi aktami profanacji symboli religijnych w Polsce, czy działaniami skierowanymi przeciwko patriotom i zakłócaniu wszelkiego rodzaju akcji mających na celu upamiętnianie polskich bohaterów itp. są składane pozwy. Zajmują się tym między innymi fundacje Ordo Iuris czy Fidei Defensor. W Polsce nie ma zgody na takie zachowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Gazprom ukarany. 213 mln grzywny.

Sąd Najwyższy: Wybory prezydenckie są ważne