POLITYCZNY PUDELEK: Joanna Schmidt w 2016 wzięła rozwód! Żona wywaliła Ryśka z domu! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

POLITYCZNY PUDELEK: Joanna Schmidt w 2016 wzięła rozwód! Żona wywaliła Ryśka z domu!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Potwierdzam, że się rozwiodłam 8 września 2016 r. Innych informacji prywatnych nie będę komentować” – napisała do redakcji Faktu Joanna Szmidt, posłanka Nowoczesnej, z którą Rysio Petru wyjechał na sylwestra do Portugalii. W Internecie bardzo szybko pojawiły się glosy o możliwym romansie polityków. Żartów z boskiego żygolaka Ryśka Petru nie było końca. Posłowie Nowoczesnej z rzeczniczką tej partii na czele gubili się w zeznaniach, nie wiedzieli co mają odpowiadać na pytania dziennikarzy. Szczeciński poseł Nowoczesnej Piotr Misiło wykpiwał się korkami w Szczecinie, inni posłowie Nowoczesnej nie odbierali telefonów a zazdrosne posłanki Nowoczesnej szlochały w sejmowej toalecie.

W sumie to zabawne, że cała Polska komentuje miłosne perypetie samozwańczego “lidera” opozycji a nikt nie zajmuje się poważnymi sprawami, jak chociażby ustawą budżetową. Jak widać nawet mój blog na chwilę zamienia się w “politycznego pudelka”, skoro komentuję życie osobiste i erotyczne posłów :-) ale śmiech to zdrowie! Puczystowskiej parze życzę szczęścia i jednocześnie współczuję żonie Ryśka. Szczerze nie ogarniam jakim matołem trzeba być aby będąc jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce dać się złapać w taki prymitywny sposób! Soros musi ronić gorzkie łzy. A jak informuje portal pikio.pl, lider Nowoczesnej wyleciał z własnego domu, żona miała dość bycia pośmiewiskiem całej Polski… brawa dla tej Pani!

No to na tyle, #ciamajdan już totalnie rozłożył nogi i może zawijać do domu… albo hotelu :)

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,505FaniLubię
18,033ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy