Polityk Nowoczesnej uważa, że "Naziści, nie Niemcy" tworzyli obozy koncentracyjne! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Polityk Nowoczesnej uważa, że “Naziści, nie Niemcy” tworzyli obozy koncentracyjne!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Rzecznik Nowoczesnej, Paweł Rabiej, odpowiedział na Twitterze jednemu z internautów, kwestionując winę Niemców za obozy śmierci. Stwierdził on, że obozy śmierci stworzone podczas drugiej wojny światowej były nazistowskie, a nie niemieckie.

Rabiej zdawał się pominąć fakt, że akcja internautów pod hashtagiem #GermanDeathCamps jest odpowiedzią na powielane przez wiele światowych mediów kłamliwe twierdzenia, jakoby obozy śmierci dla milionów ludzi stworzyli nie Niemcy, a Polacy.

Kim jest Rabiej? “Jestem gejem. To jest jakiś element mojej tożsamości” – wyznał w programie „Pociąg do polityki” na antenie Polsatu.

ZOBACZ: Newsweek twierdzi, że istniały “polskie obozy koncentracyjne”!

Lider .N, Ryszard Petru, również na Twitterze stwierdził, że odpowiedzialni za obozy zagłady są właśnie Niemcy:

Warto w tym miejscu zauważyć, że ideologia nazizmu zrodziła się nie gdzie indziej, a właśnie w Niemczech w latach ’30 XX wieku.

Za: telewizjarepublika.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,509FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy