Polityków PO zamurowało! Dziennikarka zaskoczyła ich jednym pytaniem [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Polityków PO zamurowało! Dziennikarka zaskoczyła ich jednym pytaniem [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Politycy PO uznali, że najlepszym sposobem na walkę z obecnym rządem będzie wykorzystywanie wypadku z udziałem premier Beaty Szydło. Tymczasem podczas konferencji prasowej zostali zaskoczeni prostym pytaniem.

Ewa Bugała z TVP chciała dowiedzieć się, jak PO pomagała poszkodowanym 19 tys. osób, które ucierpiały na skutek afery Amber Gold. Politycy Platformy nie kwapili się z odpowiedzią, zaskoczeni pytaniem, na ich szczęście interweniował rzecznik, który wytłumaczył, że zadawanie takich pytań jest niestosowne. Ale miny polityków bezcenne…

ZOBACZ:

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy