w ,

Polscy kierowcy ciężarówek prawie rozjechali agresywnych imigrantów w Calais! (WIDEO)

Sytuacja w Calais wymknęła się spod kontroli – tego typu tytuły pojawiły się w mediach w ostatnim czasie w związku z koczowiskiem kilku tysięcy imigrantów, które znajduje się pod Calais. Tylko, że ta sytuacja nie jest niczym nowym i taki stan rzecz nie trwa od kilku dni, czy nawet kilku miesięcy, tylko to ciągnie się już latami. Wystarczy przejrzeć kanał youtube, aby znaleźć filmy sprzed kilku lat na których widać jak nielegalni, muzułmańscy imigranci próbują się dostać do ciężarówek, które jadą z towarem na Wyspy.

O tym procederze mówi głośno w Polsce chociażby Mariusz Pudzianowski, który sam ma firmę przewozową i również jego ciężarówki przemierzają trasę przez Calais, a jego kierowcy narażeni są na taki ze strony nielegalnych imigrantów.

Jak widać na załączonym filmie, imigranci już nie są natarczywi, ale są coraz bardziej agresywni i stwarzają poważne zagrożenie dla kierowców ciężarówek. Na nagraniu widać, że nie tylko ustawili blokadę z gałęzi, ale również silnymi latarkami starają się oślepić kierowców i w ten sposób zmusić ich do zatrzymania pojazdów.

Z daty na nagraniu wynika, że zdarzenie miało miejsce 29 lipca tego roku. Za: dzienniknarodowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Robert Winnicki: Zdrowy egoizm narodowy przeciwko pseudo-patriotycznym frazesom. Uczmy się na błędach przodków!

Liczba ataków seksualnych na austriackie kobiety wzrosła w ciągu roku o połowę!