Polscy kierowcy ciężarówek prawie rozjechali agresywnych imigrantów w Calais! (WIDEO) - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Polscy kierowcy ciężarówek prawie rozjechali agresywnych imigrantów w Calais! (WIDEO)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Sytuacja w Calais wymknęła się spod kontroli – tego typu tytuły pojawiły się w mediach w ostatnim czasie w związku z koczowiskiem kilku tysięcy imigrantów, które znajduje się pod Calais. Tylko, że ta sytuacja nie jest niczym nowym i taki stan rzecz nie trwa od kilku dni, czy nawet kilku miesięcy, tylko to ciągnie się już latami. Wystarczy przejrzeć kanał youtube, aby znaleźć filmy sprzed kilku lat na których widać jak nielegalni, muzułmańscy imigranci próbują się dostać do ciężarówek, które jadą z towarem na Wyspy.

O tym procederze mówi głośno w Polsce chociażby Mariusz Pudzianowski, który sam ma firmę przewozową i również jego ciężarówki przemierzają trasę przez Calais, a jego kierowcy narażeni są na taki ze strony nielegalnych imigrantów.

Jak widać na załączonym filmie, imigranci już nie są natarczywi, ale są coraz bardziej agresywni i stwarzają poważne zagrożenie dla kierowców ciężarówek. Na nagraniu widać, że nie tylko ustawili blokadę z gałęzi, ale również silnymi latarkami starają się oślepić kierowców i w ten sposób zmusić ich do zatrzymania pojazdów.

Z daty na nagraniu wynika, że zdarzenie miało miejsce 29 lipca tego roku. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,585FaniLubię
18,051ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy