Polska może przyjąć uchodźców. Francuzów uciekających z ojczyzny w obawie o swoje życie... - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Polska może przyjąć uchodźców. Francuzów uciekających z ojczyzny w obawie o swoje życie…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Społeczeństwo polskie jest w większości niechętne przyjmowaniu imigrantów z krajów islamskich, zwanych niekiedy uchodźcami. Nie wiadomo jak zachowamy się w przypadku silnej migracji do naszej Ojczyzny Francuzów. W debacie publicznej nad Sekwaną pojawił się właśnie taki wątek.

Chęć wyjazdu z Francji do Izraela deklarują miejscowi Żydzi. To pokłosie antysemickich incydentów oraz ataków terrorystycznych o takim podłożu. Jak informuje euroislam.pl, nieopodal Synagogi w Strasburgu muzułmanin krzyczący „Allah akbar” zaatakował nożem Żyda.

Zagrożeni w laickiej republice są również jej obywatele narodowości francuskiej. Powodem obaw jest nieudolna polityka socjalistycznego rządu zarówno w temacie migracji jak i bezpieczeństwa.

ZOBACZ: Znak czasu: Od 2000 r. we Francji wyburzono 33 chrześcijańskie kościoły. Na ich miejsce postawiono ponad 1 tys. meczetów

Temat exodusu Francuzów do Polski podjął na swoim blogu filozof i specjalista od marketingu politycznego Jean Paul Oury. Tekst zawojował internet.

„Jeśli nie czuję się pewnie we Francji, jeśli nie widzę dobrego zarządzania kwestią bezpieczeństwa, a polityka imigracyjna z dnia na dzień staje się coraz bardziej absurdalna, z podziwem i ogromną zazdrością patrzę na Polskę. Na waszą radość, na wasz spokój, na to, że możecie spokojnie wypić w knajpce, na deptaku, poranną kawę” – napisał cytowany przez euroislam.pl Oury.

Za: pch24.pl, źródło: euroislam.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,234FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy