Polska: nielegalni imigranci z Afganistanu złapani w ciężarówce! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Polska: nielegalni imigranci z Afganistanu złapani w ciężarówce!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Trzej młodzi cudzoziemcy, którzy ukryci w naczepie samochodu ciężarowego nielegalnie przekroczyli polską granicę, zostali zatrzymani 17 stycznia na terenie gminy Maków Podhalański.

Powracający z zagranicznej trasy (Serbia-Węgry-Słowacja-Polska) kierowca samochodu ciężarowego, zaniepokojony odgłosami dochodzącymi z naczepy, zawiadomił o tym fakcie Policję. Kiedy w obecności funkcjonariuszy z Komendy Policji w Makowie Podhalańskim usunięto plomby zabezpieczające i otwarto kontener, okazało się, że w przestrzeni ładunkowej, wypełnionej rudą cynku, ukryło się trzech młodych chłopców obcego pochodzenia. Cudzoziemcy nie posiadali żadnych dokumentów. Ponieważ byli bardzo zziębnięci, wezwano karetkę, która przewiozła ich do szpitala w Suchej Beskidzkiej. Po sprawdzeniu przez lekarzy, że zdrowie obcokrajowców nie jest zagrożone, zostali przekazani funkcjonariuszom z Placówki Straży Granicznej w Zakopanem.

ZOBACZ: PILNE! Tunezyjczyk, który zabił Polaka w Ełku przebywał w Polsce NIELEGALNIE! [WIDEO]

Od rana prowadzone były czynności przy udziale tłumacza, mające na celu ustalenie dokładnych danych zatrzymanych oraz szczegółów zdarzenia. Młodzi cudzoziemcy podali się za obywateli Afganistanu w wieku 10, 15 i 17 lat. Twierdzą, że celem ich podróży była Belgia i Niemcy.

wnętrze naczepy, w której podróżowali cudzoziemcy, zdj. Karpacki OSG

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,888ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy