w ,

Polska pośród szaleńców. Szwecja Drag Queen

Polska zewsząd atakowana jest przez różne środowiska, którym nie podoba się zdecydowana postawa i szacunek dla wartości tradycyjnych. Nazywają nas ciemnogrodem, zacofanym krajem. Kiedy to właśnie my przyglądamy się szaleństwom świata zachodniego.

Szwedzki rząd wielokrotnie nas już zaskakiwał. przymykanie oczu na bandytyzm imigrantów. Karanie osób niezgadzających się z drogą obraną przez szwedzkie władze. Teraz natomiast finansowanie pokazów drag queen dla dzieci.

Według podawanych informacji Szwecja przekażę około 175 tysięcy dolarów na pokazy i zajęcia drag queen dla dzieci. Efektem tego typu zajęć ma być stworzenie własnych postaci drag queen, a także własny pokaz. Jak można pozwalać na takie obrzydliwości względem dzieci?

Cała inwestycja ma zostać sfinansowana ze Szwedzkiego Funduszu Dziedziczenia. Jest to organ państwa zajmujący się funduszami osób, które nie pozostawiły po sobie testamentu i nie miały żadnej rodziny, która mogłaby dziedziczyć.

Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny – Św. Antoni Pustelnik

Jest w tych słowach dużo prawy. Kiedy sprawy takie jak wyżej przedstawiona nazywamy złem, jesteśmy oskarżani o homofobię i zaściankowość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wsparcie dla gmin, którym UE odmówiła funduszy! [WIDEO]

Szumowski rezygnuje z teki ministra zdrowia!