w ,

Popierała strajk aborcjonistek. Teraz będzie „kolędować” na Polsacie

https://www.instagram.com/kurdejszatan/

Polsat na oficjalnym profilu na Instagramie informuje: Basia i Rafał razem z córeczką Hania będą wspólnie z nami kolędować już w Wigilię. Wpis dotyczy Barbary Kurdej-Szatan, aktorki i piosenkarki, oraz jej małżonka. Kurdej-Szatan dopiero co popierała protesty, których głównym postulatem jest szerszy dostęp do aborcji – do możliwości zabijania dzieci w łonach matek.

Jeden z komentarzy w Internecie: „Ja po prostu nie wierzę, że można utożsamiać się z patologią, agresją, wulgarnością i fałszem. A później udając pełną miłości matkę i żonę, śpiewając kolędy! Jakie to zakłamanie, Pani Kurdej-Szatan szła w strajku, który rzucał jajami w kościoły i zakłócał msze święte, na których czczono Boga i Maryję. Teraz będzie śpiewać „Bóg się rodzi”? Cóż za ogromna hipokryzja.”

PODPISAŁES JUŻ APEL? Akcja „ŚWIĘTA BEZ PIORUNA” Podpisz apel do TVP! Kukulska, Kayah, Pectus poparli proaborcyjne protesty!

Czytaj więcej na:

PILNE! Akcja „ŚWIĘTA BEZ PIORUNA” Podpisz apel do TVP! Kukulska, Kayah, Pectus poparli proaborcyjne protesty!

“PROTESTUJEMY !!!!! Jestem całym sercem i myślami ze wszystkimi, którzy wyszli teraz na ulicę. Nie dajmy się tej bandzie !!! Będziemy walczyć”. “Czy ktoś jest wierzący, czy niewierzący – kościół i wiara to nie jest PiS! I wkurza mnie to zawłaszczanie kościoła przez partię. A w tej chwili w naszym kraju tak to wygląda. I mnóstwo ludzi szczerze wierzących ma tego dość, bo wcale się z PiS-em nie identyfikują” – pisała aktorka. Szanowna aktorka – jeśli jesteś w Kościele Katolickim – nie możesz popierać zabijania dzieci, pod żadną postacią i PiS nie ma z tym nic wspólnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Zdewastowany mural “PIEKŁO DZIECI” odnowiony po zniszczeniu przez aborcjonistów!

Większość Polaków uważa, że właścicielem mediów w Polsce powinny być firmy polskie! A Ty?