Poseł PO blokuje infolinię NFZ dla osób obawiających się o swoje życie, aby uderzyć w rząd - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Poseł PO blokuje infolinię NFZ dla osób obawiających się o swoje życie, aby uderzyć w rząd

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Nieodpowiedzialność. To najłagodniejsze słowo, którym można opisać zachowanie posła Cezarego Tomczyka. Dziś posłowie opozycji prześcigają się w tym, aby atakować rząd w sytuacji wielkiego problemu jakim jest pandemia koronowirusa. We Włoszech wirus ten zabił już prawie tysiąc osób a nasi lokalni parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej zamiast pomagać w zwalczeniu wirusa, uderzają czym mogą w partię rządzącą, w Prezydenta. Historia ich za to oceni.

Co zrobił Tomczyk? Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił infolinię [Infolinia działa całodobowo, siedem dni w tygodniu pod numerem telefonu 800-190-590] – wiele osób dziś choruje, obawia się o swoje zdrowie – dlatego kolejka na infolinii sięga czasem kilkudziesięciu osób, trzeba swoje odczekać – normalne. Tomczyk postanowił zadzwonić na infolinię, nie będąc osobą, która potrzebuje pomocy zdrowotnej – innymi słowy bezsensownym telefonem blokował linię operatora, tylko po to, aby pochwalić się filmikiem, na którym jest informacje, że trzeba poczekać. No dzban!

Jak komentują to internauci?

https://twitter.com/SamPereira_/status/1238036510110371843?s=20

https://twitter.com/Damian_Bury/status/1238047538596450308?s=20

https://twitter.com/KatarzynaEdyta/status/1238033715202228225?s=20

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Świąt Wielkanocnych

0
Szanowni Państwo! Drodzy Rodacy w kraju i za granicą! Zbliżają się Święta Wielkanocne. Czas odrodzenia i nowego początku. Zwycięstwa dobra nad złem, życia nad śmiercią,...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy