Pouczają Polaków. Sami mają na sumieniu samobójstwa pracowników, mobbing, molestowanie seksualne. - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Pouczają Polaków. Sami mają na sumieniu samobójstwa pracowników, mobbing, molestowanie seksualne.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W maju 2018 r. samobójstwo popełnił 65-letni Gaetan Mootoo z francuskiego oddziału Amnesty International, pracownik z 30-letnim stażem, który wskazał w liście pożegnalnym, że przyczyną jest stres i presja w pracy, a sześć tygodni później 28-letnia brytyjska stażystka Rosalind McGregor z oddziału w Genewie.

W ramach dochodzenia przeprowadzonego w 2019 roku przepytano ok. 475 pracowników Amnesty International, a powstały w wyniku tych rozmów raport wskazuje na liczne przypadki mobbingu, poniżania pracowników, molestowania, także seksualnego, dyskryminacji z powodu płci, rasy czy orientacji seksualnej. Szeregowi pracownicy zarzucali także kierownictwu niekompetencję, oderwanie od realiów i bezduszność.

– W wielu rozmowach słowo “toksyczny” zostało użyte do opisania kultury pracy w Amnesty już od lat 90. Podobnie jak zwroty “antagonistyczny”, “brak zaufania” i “zastraszanie” – napisano w raporcie.

Nie są to pierwsze kontrowersje, związane z AI, Od kilku lat w różnych krajach świata mnożą się oskarżenia o sprzeniewierzanie funduszy a nawet niejasne lub wręcz nielegalne źródła finansowania jej działalności, jak np. w Irlandii, gdzie miejscowe władze miały zastrzeżenia do udziału AI w referendum w sprawie zniesienia zakazu aborcji.

“Aborcja prawem człowieka” – to szokujące hasło pojawiło się na Twitterze amerykańskiego oddziału Amnesty International .

Organizacja, która kiedyś kojarzyła się z walką o prawa człowieka, od dłuższego czasu zdaje się być aktywnym uczestnikiem toczącej się wojny ideologicznej. Wczorajsze wpisy tej organizacji na Twitterze dotyczące aborcji odnosiły się do debaty prezydenckiej Partii Demokratycznej.

Warto dodać, że organizacja o głównie zagranicznym finansowaniu bardzo mocno angażuje w Polsce w sprawy polityczne, w wewnętrzne sprawy Polski.

 

Za: dorzeczy.pl, niezalezna.pl, polsatnews.pl,

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy