w ,

„Powiesimy was” – atak „antyfaszystów” na zwolenników tradycyjnej rodziny

Wojowniczo nastawieni ‚antyfaszyści’ dokonali brutalnego ataku na manifestację zwolenników ‚klasycznych’ małżeństw w Paryżu. Zarejestrowano kilka filmów. Na pierwszym z nich widzimy, jak pobito ojca, który z żoną (pani w różowym płaszczu) i dziećmi chcieli przyłączyć się do manifestacji (początek filmu). Lewacy, ujrzawszy flagę ojca „Manif pour tous” (demonstracja dla wszystkich) odciągnęli go w boczną uliczkę i skopali na oczach jego rodziny. Gdy pobity ojciec wstał i chciał dołączyć do rodziny – usłyszał od ‚antyfaszystów’: „Powiesimy cię, skurwysynu”. W drugiej części tego samego filmiku widać bojówkę ‚antyfaszystów’, ganiających po mieście, szukając zwady. Inne ujęcie poniżej.

 

W niedzielę, 16 października w Paryżu zgromadziło się kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Wspierali oni tradycyjny model rodziny, sprzeciwiali się lewicowej „ofensywie przeciwko rodzinie” oraz postulowali delegalizację (legalnych we Francji) małżeństw jednopłciowych.

Demonstracja (oszacowana przez policję na 24.000 osoby) przeszła między stacjami metra Dauphine i Trocadero. Po drodze napotkała ona na kilka problemów.

Łącznie aresztowano 13 osób, z czego 6 działaczek antychrześcijańskiej, wojującej feministycznej grupy Femen. Panie z gołymi cyckami, finansowane z pieniędzy zagranicznych, skandowały różne slogany, np. R#8222;nienawiść nie jest wartością rodziny”. Nie udało im się skutecznie zakłócić marszu, gdyż zostały zabrane przez policję. Inne aresztowane osoby miały przy sobie broń oraz narkotyki.


Komentarz RacimiRa:

Tak właśnie ewoluuje lewactwo, podburzane pieniędzmi i mediami Sorosa. O „antyfaszystach” pisałem już wiele, np. TUTAJ-ANTYFASZYŚCI (z ciekawości, Wam też ten tekst wyskakuje na 2 miejscu w Google na, po wpisaniu słowa kluczowego „antyfaszyści”?)

Chrześcijaństwo we Francji praktycznie już nie istnieje, ale nadal uchodzi za główny problem dla „postępowców”, a każda konserwatywna demonstracja jest celem ataków. Związki jednopłciowe we Francji są legalne, aborcja również, nie ma dyskryminacji LGBTQWERTY (chyba, że przez islamistów, ale z nimi lewacy mają sztamę). Mimo to – lewackie bojówki są we Francji silniejsze, niż kiedykolwiek. Są też bardzo dyspozycyjne – wystąpią przeciwko każdemu, kogo wskaże Soros i nie są tu ważne żadne różnice w poglądach (świadczy o tym sprawa wspomnianej sztamy z islamem). Bojówki lewackie wykorzystywane są obecnie jako obrońcy „uchodźców” przy likwidacji koczowiska w Calais. Gdy nadchodzące wybory wygra Marine le Pen – będzie miała ona ogromny problem, bo całe to wojujące lewactwo od pierwszego dnia zostanie skierowane przeciwko nowym władzom i prawdopodobnie ten rząd nie wytrzyma zbyt długo. Dlatego Francja jest skazana na upadek i islamizację.

Nie możemy powtórzyć tego błędu w Polsce. Na szczęście my już tutaj mieliśmy komunizm, więc dużo trudniej jest zbolszewizować młodzież (we Francji poszło bardzo gładko). Soros w Polsce ponosi ostatnio same porażki i musi transferować tu miliony dolarów tylko po to, aby spowolnić upadek swojego imperium. Ma jednak dużo szekli oraz bardzo wpływowe konsorcjum – GW, TVN, Fundacja Batorego, Unia Europejska, Trybunał Konstytucyjny, Komisja Wenecka, KOD, PO, Nowoczesna, Partia Razem. Ostatnio wszyscy wyżej wymienieni grają w jednej drużynie, knując na wszelkie sposoby jak odzyskać władzę i sprowokować społeczeństwo do masowego wyjścia na ulice. Póki co, polskojęzyczni młodzi lewacy są bardzo nieliczni, więc zachowują się dokładnie tak samo, jak islamiści. Gdy są słabi na danym terenie – robią z siebie prześladowane ofiary, ale gdy urosną w siłę – mamy do czynienia z modelem francuskim (czyli silny islam, silne lewactwo i kraj zmierzający do samozagłady). 11-go listopada odbędzie się coś na wzór tej francuskiej demonstracji. Lewactwo będzie próbowało zakłócić Marsz Niepodległości, atakując pojedyncze osoby w bocznych uliczkach i napinając się zza kordonu policyjnego. Trzeba mieć się na baczności i w miarę możliwości wyłapywać prowokatorów. Polacy są ostatnio bombardowani przez media wieloma hiperbolicznymi hasłami, typu: duszna atmosfera, średniowiecze, zaścianek, palenie książek, noc kryształowa, stan wojenny, brunatne koszule, marsze z pochodniami itd. Jest to oczywiście szajs, ale coraz więcej jest osób, które prawie nie wychodzą z domu, tylko siedzą przed telewizorem i komputerem – więc siłą rzeczy swój widok na świat opierają na tych fałszywych przekazach medialnych. Tacy ludzie są najbardziej narażeni na wpadnięcie w brudne łapy Sorosa. Dlatego on tak bardzo zwalcza tradycyjny model rodzinny, żeby ludzie byli samotni i zagubieni, podatni na manipulacje.

To na tyle dziś, dalej jestem chory, więc nadal nie mam głowy na żadne epokowe i odkrywcze teksty 🙂

Za: bialyrasizm.pl, tłumaczenie artykułu ze strony Breitbart: „‘We Will Hang You: Antifascists Attack Traditional Family Supporter”, autorstwa Virginii Hale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ksiądz Jacek Międlar wyjaśnia, dlaczego nie nosi stroju kapłana. „Otrzymałem karę suspensy”

Niepełnosprawna dziewczyna na wózku grupowo zgwałcona w ośrodku dla uchodźców! Wszystkich zwolniono z aresztu!