w ,

PRAWDA o SOCJALISTYCZNEJ EUROPIE! Brytyjski europoseł OSTRO o zadłużaniu państw.

Wypowiedź sprzed kilku lat ale warto ją przypomnieć w kontekście polskiego długu publicznego, który kilka dni temu przekroczył BILION złotych! Godfrey Bloom to brytyjski polityk, poseł do Parlamentu Europejskiego VI i VII kadencji. W VI kadencji PE zasiadał w grupie Niepodległość i Demokracja. W 2009 przystąpił do nowo powstałej frakcji Europa Wolności i Demokracji. W 2013 został posłem niezrzeszonym. Był przewodniczącym Europejskiego Sojuszu na rzecz Wolności. W październiku 2014 odszedł z Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa.

Godfrey Bloom (EFD):
Jestem z pokolenia wyżu demograficznego, urodziłem się tuż po wojnie. Mieliśmy chyba najdłuższy okres pokoju i dobrobytu na świecie, moim zdaniem, od tamtej pory. Odłożyłem trochę skromnych pieniędzy aby móc przekazać coś rodzinie, gdy odejdę. Głównie ponieważ nigdy nie wydawałem więcej pieniedzy niż zarobiłem, i byłem ostrożny, i pracowałem w miarę ciężko.
Otóż zawsze wydaje mi się być kompletnym zaskoczeniem dla polityków jak kraje popadają w długi. Pozwólcie, że wyjaśnię, bo nie sądzę, że naprawdę to rozumiecie. To dlatego, że politycy stale wydają więcej pieniędzy niż zbierają z podatków. Więcej pieniędzy niż w ogóle byliby w stanie zebrać z podatków, większość z których, w rzeczy samej, w istocie trwonią. Powodem, dla którego rozmawiamy o krajach, które są zrujnowane, a są zrujnowane, jest to, że ich śmieszni, nieudolni, ciemni politycy stale wydają więcej pieniędzy niż mogą zebrać. A wtedy pożyczają i pożyczają, i co gorsze wówczas drukują pieniądze, bo politycy i ich banki centralne mają maszynę, która drukuje pieniądze. Ty to zrobisz, jako osoba prywatna, i jest to przestępstwo kryminalne. Ty byś poszedł do więzienia za coś takiego, a politycy i ich banki centralne robią to cały czas.
Chciałbym wam wyjasnić, że te kraje są zrujnowane. A są zrujnowanie z powodu ich własnych głupich przywódców i polityków, i jest to niemoralne, niemoralne, by wymagać od zwykłych podatników któregokolwiek kraju, by płacili rachunki za nieudacznych polityków i upadłe banki. One są niewypłacalne, są zrujnowane, na miłość boską, przyznajmy to wszyscy!
Robert Goebbels (PASD) – niebieska karta:
Panie przewodniczacy, chciałbym się dowiedzieć czy pan Bloom wie, że Hiszpania jest mniej zadłużona niż W. Brytania? Że Irlandia była poniżej 60% przed kryzysem? Irlandia zadłużyła się by uratować swoje banki i po to, by uratować pieniądze m.in. w bankach brytyjskich?
Godfrey Bloom (EFD):
Zupełna racja! Zupełna racja, nie sugerowałem, że moi politycy są mniej głupi niż czyikolwiek inni. To jest absolutna hańba, i nie było to nawet dyskutowane w naszym narodowym parlamencie, by faktycznie ratować te złe banki.
Jeśli chcecie inwestować w upadłe banki, róbcie to za własne pieniądze, a nie za pieniądze z mojej emerytury, jak w Yorkshire po 98 funtów tygodniowo, wy łajdacy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

https://www.youtube.com/watch?v=hMxfVKdyzb8&feature=iv&src_vid=2azdEPuHLik&annotation_id=video%3Ae79459bc-2323-463f-a97d-c1b8efc4cf70

https://www.youtube.com/watch?v=D171FBz9oMc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Partia Tuska godzi się na sankcję wobec Polski w zamian za poparcie ich kandydata na szefa PE przez liberałów! Oto jak kupczą Polską w Brukseli!

CHCECIE ICH POWROTU?