w ,

PRAWDZIWA TWARZ Rafała Trzaskowskiego: „Nie będę wzywał Andrzeja Waltza do oddania pieniędzy”

– Nie będę wzywał Andrzeja Waltza, żeby oddawał pieniądze, które jego rodzina zyskała na reprywatyzacji kamienicy przy ulicy Noakowskiego 16, natomiast jeżeli potwierdzą się wszystkie fakty, dotyczące tej sprawy, to rzeczywiście tak powinno być – powiedział w środę Rafał Trzaskowski poseł Platformy Obywatelskiej i kandydat tej partii na nowego prezydenta Warszawy.

Trzaskowski pytany w środę w RMF FM, czy rodzina Hanny Gronkiewicz-Waltz odda 2 mln złotych, które zyskała na reprywatyzacji kamienicy przy ulicy Noakowskiego 16 powiedział, że wtorkowe przesłuchanie Andrzeja Waltza interpretuje jako „gotowość” do oddania tych pieniędzy.

– Mąż Hanny Gronkiewicz-Waltz powiedział jasno, że jeżeli będzie taka decyzja administracyjna, to się jej podporządkuje – powiedział Trzaskowski. – Nie będę wzywał Waltza, żeby oddawał pieniądze, natomiast jeżeli się potwierdzą te wszystkie fakty, to rzeczywiście tak powinno być – podkreślił polityk PO.

Jak ocenił, sprawa Noakowskiego 16 jest naprawdę bulwersująca. – To jest jeden wielki skandal i tyle – podkreślił polityk PO. Wyraził nadzieję, że „Andrzej Waltz podejmie decyzję, która zostanie dobrze odebrana przez społeczeństwo”.

Za: TVP.info

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Korupcja na warszawskiej uczelni. CBA zatrzymało siedmiu naukowców z WAT!

Donald Trump zdecydował: Stany Zjednoczone uznają Jerozolimę za stolicę Izraela