w ,

Prezydent Czech: masowe deportacje uchodźców mogą uratować Unię Europejską!

Prezydent Czech Milosz Zeman jest zdania, że jedynie masowe deportacje uchodźców mogą uratować Unię Europejską.

Kryzys migracyjny w Unii Europejskiej da się rozwiązać tylko poprzez deportację imigrantów ekonomicznych, a także przybyłych wraz z uchodźcami islamskich fanatyków religijnych– oświadczył Milosz Zeman. Dodał, że wśród migrantów jest wielu dżihadystów.

Przy słowie “migracja” zapominamy o jednym przymiotniku, a jest to “migracja islamska”. Migracji islamskiej nie da się zintegrować ani zasymilować z kulturą europejską– stwierdził czeski prezydent. Dodał również, że: “Nie będziemy się okłamywać, że wśród migrantów nie ma także dżihadystów, którzy mogą tworzyć tak zwane uśpione komórki przygotowujące podobne akcje terrorystyczne jak te niedawne w Paryżu.”

Miloš Zeman to czeski polityk socjaldemokratyczny, premier Czech (1998–2002), kandydat w wyborach prezydenckich 2003, w latach 2009–2010 przewodniczący Partii Praw Obywateli, od 8 marca 2013 prezydent Republiki Czeskiej. Jest zwolennikiem federalizmu europejskiego i wprowadzenia euro w Czechach.

Skoro już nawet socjaliści dochodzą do właściwych wniosków w kwestii islamskich imigrantów to być może jest jeszcze szansa dla Europy!

https://www.youtube.com/watch?v=iHiA4NDWXk8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Kolejne setki tysięcy imigrantów trafią na teren UE. To porozumienie Niemiec z Turcją!

Wykład Tadeusza Płużańskiego: “Kto zamordował Witolda Pileckiego?”