Próba zatrzymania kierowcy Ubera. Taksówkarze na masce auta! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Próba zatrzymania kierowcy Ubera. Taksówkarze na masce auta! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kłótnię między kierowcą Ubera, a łódzkimi taksówkarzami, którzy 9 maja samodzielnie próbowali zatrzymać 47-letniego kierowcę opisywaliśmy w Fakt24.pl 10 maja. Teraz otrzymaliśmy nagranie z tego wydarzenia. Widać na nim jak kierowca Ubera próbuje uciekać z dwoma taksówkarzami trzymającymi się maski jego samochodu.

Nie widać momentu, który wyjaśniłby jak taksówkarze znaleźli się na masce. Poszkodowani mężczyźni twierdzą, że zostali potrąceni, a przedstawicielka Ubera, Magdalena Szulc, opisuje, że taksówkarze “rzucili mu się na maskę”. Sprawą zajmuje się łódzka prokuratura, która wyjaśni jak było naprawdę.

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,234FaniLubię
17,868ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy