Za: media wnet - flckr.com, youtube
w ,

Prof. Nowak: Juncker ze swoim chorobliwym alkoholizmem przebija „wybryki” Kwaśniewskiego!

– Teraz jest czas, żeby postawić jasno i twardo na forum polityki europejskiej problemu z panem Junckerem. Mam na myśli oczywisty fakt jego chorobliwego alkoholizmu – powiedział w rozmowie z portalem wpolityce.pl prof. Andrzej Nowak.

Zdaniem historyka, swoim publicznym zachowaniem Jean-Claude Juncker, przewodniczący Komisji Europejskiej, przebija „wybryki” prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, na które wiele osób patrzy „z przymrużeniem oka”.

ZOBACZ: ZGNIŁA UNIA! Juncker ochraniał międzynarodowe korporacje przed opodatkowaniem!

Kiedy widzimy pana Junckera, człowieka ciężko chorego na chorobę alkoholową, który stoi na czele struktury quasi rządowej całej UE to mówimy o zjawisku, które pokazuje niezwykle niebezpieczny moment w historii UE, kiedy jakieś fasadowe ciało, obsadzone ludźmi, którzy nie mogą i nie powinni w istocie pełnych żadnych funkcji publicznych wskutek swoich dolegliwości – podkreślił prof. Nowak.

W jego opinii taki stan rzeczy symbolizuje „nierzeczywistość zaklęć propagandowych”, głoszących że „Unia Europejska idzie od sukcesu do sukcesu”. W rzeczywistości za całą propagandą sukcesu UE, firmowaną przez Jeana-Claude’a Junckera i Donalda Tuska „kryją się interesy dominującego mocarstwa” oraz „słabości rzeczywiste całego obecnego projektu europejskiego”.

– Trzeba to zmienić, należy obsadzić stanowiska ludźmi kompetentnymi, doświadczonymi, którzy nie mają na swoim koncie takich kompromitacji jak tworzenie raju podatkowego w swoim kraju – zaznaczył historyk.

Za: pch24.pl, źródło: wpolityce.pl

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

W czasie rządów Balcerowicza bezrobocie urosło z 10 do 18 proc., a wzrost PKB obniżył się z 6,6 do zaledwie 0,5 proc.

Niemcom nie podoba się Muzeum Ulmów. Twierdzą, że to „próba przedstawienia Polaków w lepszym świetle”